Zula ZA Nasıl Kazanılır?

297 Gösterim
0

Zula oyununun yaygınlaşması ile oyuna yeni ve acemi oyuncuların başlaması ve bu oyuncuların kafalarında Zula ZA nasıl kazanılır? sorusunun oluşması kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

Zula, MMOFPS türünde ilk Türk yapımı oyun olmaktadır. Zula Altın, Zula oyununda para birimi olarak kullanılır ve şu işlevlerde işe yarar:

 • Silah alma
 • Silah yükseltme
 • Silah ekipmanı yükseltme
 • Bomba alma
 • Silah süresini uzatma
 • Silaha yeni özellikler ekleme
 • Karakter satın alma
 • Karaktere özgü yeni ekipmanlar alma

Tüm bu işlevlerde kolayca Zula Altın kullanılabilir. Oyuncuların kafasında oluşan ” Zula ZA nasıl kazanılır? ” sorusunun cevabına değinilecek olunursa; ZA adı ile tanınan Zula Altın, ancak satın alınma yolu ile elde edilebilir. Bu satın alma işlemini Zula’nin kendi web sitesinde yapılabileceği gibi ZA satan birçok farklı sitede yapılabilir. Çünkü ZA alım satımı yapan birçok site ve kuruluş vardır.

Satın alma sırasında, sistem otomatik olarak Zula altın kodunu sağlayacaktır. Zula Altın satımı yapan kuruluşlarda birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Satın almak için kredi kartı, banka kartı veya banka havalesi havalesi kullanabilir, hiçbiri yoksa, hızlı bir şekilde satın almak için banka ATM’sinden kartsız ve ucuz bir ödeme yapabilmektedir.

Zula

Şimdi ” Zula ZA nasıl kazanılır? ” sorusu ile gündeme gelen Zula, ülkemizde dünyaya açılan en önemli E-Spor uygulamalarından biridir. Yatırım kuruluşlarından biri olan InGAME Group, Türkiye’de ki oyun sektöründe birçok gelişmelere imza atan bir firmadır. Bu kapsamda InGame Group, e-spor alanında benzersiz olan ve giderek daha fazla oyuncu ile buluşmaya devam eden kesintisiz Zula Espor Center’ı açmış olmaktadır.

Zula ücretsiz bir çevrimiçi FPS oyunudur. Bu nedenle, Zula “Ücretsiz Oyunlar” oyun kategorisindeki oyunlardan biridir. Oyunu oynamanın hiçbir maliyeti yoktur. Oyun hem ses hem de müzik açısından iyidir. Her zamanki FPS oyun seslerini içerir, ancak oyun sesleri diğer FPS oyunlarında daha gerçekçidir. Oynanabilirlik açısından Zula he kolay hem de iyidir. Oyunda, oyun çoğu işletim sistemi ve çözünürlük altında optimize edilebilir. Eğer kötü bir İnternet bağlantımız yoksa, herhangi bir çökme veya grafik kaybı yaşamayacak olmanız Zula’yı üreten firmanın oyunculara verdiği en önemli özelliklerden biridir.

Zula Espor

Zula E-Spor bünyesinde kendini geliştirerek hem Türkiye’de hem de Dünya’da birçok önemli adım atmıştır. Türkiye’de Espora ve Esporcu’ya açılan kapı olan Zula InGame Group desteği sayesinde oyun endüstrisinde yatırım yapan ve birinciliği kazanan olağanüstü oyunlardan biri olmuştur.

InGame Group Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı E-Spor merkezi olan “Nonstop Zulu E-Spor Center” kuruluşunu açmıştır. Kesintisiz bir uzmana sahip olacak olan Zula E-Spor Merkezi, E-Spor ve Zula meraklılarını Buluşturacak. Kısa vadeli Türk e-sporunun yeni adresi alanında kendilerini geliştirmek isteyen tüm gençlerin katılımının gerçekleşeceği bu merkezde sadece Zula oyununun değil ülkemizde oynanan diğer oyunlarında E-Spor unsurları yer alacak.

Zula ZA Fiyatı

Zula ZA Nasıl Kazanılır? ” sorusunun cevabı belirtildiği gibi ancak satın alınma işlemi ile gerçekleştirilir. Peki bu Zula Altın’ların fiyatı ülkemizde ne kadar TL’ye satılmaktadır. İşte ülkemizdeki Zula oyuncularının almayı en çok tercih ettiği ZA değerleri ve bu ZA’ların fiyatları:

 • 3 000 Zula Altın, 7 Türk Lirası
 • 5 850 Zula Altın, 13 Türk Lirası
 • 16 250 Zula Altın, 35 Türk Lirası

Bu belirtilen fiyatlar ve ZA değerleri satın alındıkları siteden siteye göre değişiklik gösterebilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*