Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

62 Gösterim
0

Türkiye’nin en popüler oyunlarından biri olan Zula sistem gereksinimleri nelerdir? Son yıllarda çok sayıda oyun sever tarafından tercih edilen oyunlardan biri olan Zula, farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Türkler tarafından yapılan bir oyun olduğundan dolayı oldukça eğlenceli bir oyun olarak öne çıkıyor.

Türkçe içeriği sayesinde oyuncuların rahat bir şekilde oynayabildiği oyun hakkında merak edilen çeşitli sorular bulunuyor. Oyuncular tarafından sık sık tercih edilen Zula’nın sistem gereksinimleri konusunda araştırma yapılıyor. Heyecanlı ve eğlenceli oyunu bilgisayarlarında oynayıp oynamayacağını merak eden kişiler, oyunun özelliklerini ve sistem gereksinimlerini araştırıyor.

Zula Oyunu Nedir?

MadByte Games şirketi tarafından üretilen Zula, 2016 yılından beri oyuncu sayısını arttırıyor. Oyunun Türk yapımcılar tarafından yapılması sebebiyle ülkemiz genelinde çok sayıda oyuncu tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Türkiye’nin yanı sıra Brezilya ve Amerika gibi ülkelerde de sık sık oynayan Zula’nın haritalarında Türkiye’den mekanlar bulunuyor. Türkçe ses ve iletişim özelliklerinin yanında ara yüzün Türkçe olarak oluşturulması da dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor.

FPS oyunları arasında öne çıkan Zula, oyuncuların gerilim ve heyecan dolu bir şekilde vakit geçirdiği oyunlar arasında yer alıyor. Her geçen gün güncellenen ve eksikleri kapatılan oyunu oynamak isteyen kullanıcılar, oyunun sistem gereksinimlerini merak ediyor. Peki, Zula sistem gereksinimleri nelerdir?

Zula Sistem Gereksinimleri

2016 yılında piyasaya sunulan ve birçok kişi tarafından beğenilerek oynanan Zula’nın farklı sistem gereksinimleri duyuluyor. Her ne kadar düşük özellikteki bilgisayarlarda çalıştırılabilse de oyundan üst düzey performans almak için bazı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuluyor. Türk yapımı savaş ve aksiyon oyunları arasına öne çıkan Zula’nın sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki başlık altında değerlendirilebiliyor.

Zula minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir;

  • Windows Vista, 7, 8 ve 10 işletim sistemleri,
  • Pentium 4 ve 2.4 GHz işlemci,
  • En az 2 GB Ram,
  • GeForce 5730 veya Radeon 9003 ekran kartları,
  • 9.0 sürümünde Directx

Belirtilen sistem gereksinimlerinin yanı sıra 1 GB depolama alanıyla çalışan oyunu yüksek performansta ve kalitede oynamak isteyen kişilerin sahip olması gereken sistem özellikleri bulunuyor. Belirtilen düşük sistem cihazlarda da düşük kaliteli ve sorunsuz bir şekilde Zula oyunu oynanabiliyor. Önerilen Zula sistem gereksinimleri nelerdir?

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Zula Önerilen Sistem Gereksinimleri

Türkiye’nin en heyecanlı savaş oyunlarından biri olan Zula’yı yüksek kalitede oynamak isteyen oyun severler için önerilen sistem gereksinimleri bulunuyor. Zula sistem gereksinimleri nelerdir? Zula’nın önerilen sistem gereksinimlerinde RAM miktarı ve ekran kartı özellikleri öne çıkıyor. Zula oyunu, Windows işletim sistemlerinde 4 GB RAM ile yüksek kalitede oynanabiliyor.

Önerilen işlemci özellikleri arasında Pentium 4 ve Athlon bulunuyor. 4 GB RAM miktarının yanı sıra Graphics Intel HD 4000 ekran kartı ile yüksek kaliteli oyun deneyimi yaşanabiliyor. En az 2GB miktarında depolama alanıyla birlikte sorunsuz bir şekilde Zula oynanabiliyor. Belirtilen minimum ve önerilen sistem özelliklerindeki cihazlara sahip olmayan kişiler, Zula oynarken kasma ve donma gibi problemler yaşayabiliyor. Bazı yetersiz cihazlar oyunu açmayabiliyor.

Zula Oyunu Kaç GB?

Son yıllarda oyun severlerin ilgisini çeken oyunlardan biri olan Zula, birçok özelliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Oldukça büyük bir kitle tarafından oynanan oyunun sistem gereksinimleri kadar boyutu da merak ediliyor. Zula sistem gereksinimleri nelerdir? Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak isteyen kişilerin 2 GB depolama alanına sahip olması gerekiyor. Zengin bir içerikle sunulmasına rağmen düşük depolama alanı isteyen oyun, birçok kişi için avantaj sağlıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*