Zula Hesabı Nasıl Silinir?

2447 Gösterim
1

Zula, son zamanlarda oldukça popüler olması ve çok sayıda kullanıcıya sahip olmasıyla birlikte zula hesabı nasıl silinir? sorusunu da beraberinde getirmiştir. MadByte Games tarafından geliştirilen ve MMOFPS türünde olan video oyunu, Türk yapımıdır. Türkiye’den sonra ilk kez Brezilya’da, 2016 senesinde yayımlanmıştır. Oyuncular çeşitli sebeplerle Zula hesaplarını kapatmayı isterler bu yüzden de hesabın nasıl kapatılacağını merak ederler. Zula oyununda mevcut hesabı silmek veya kapatmak oldukça basit ve birkaç adımdan oluşan bir işlemdir.

Zula Hesabı Silme Yöntemleri Nelerdir?

Türkiye’de aktif olarak oynanan, yerli ve yabancı birçok savaş ve strateji oyunu bulunur. Oyuncular da zaman içerisinde bazı oyunlardan sıkılırlar. Bu durumda da oyunda açmış bulundukları hesapların silinmesini isterler. Zula oyununda da üyelik silme veya kapatma talepleri genellikle bu sebeple meydana gelir.

Zula oyununun tamamı Türkçe dil desteklidir. Oyun içerisinde bulunan mekanların da tanıdık olması, Zula’nın en sevilenler arasına girmesine neden olmuştur. Yine de bazı kişisel sebeplerle ya da yalnızca istekler çerçevesinde Zula oyununda hesap silme işlemi gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar da bulunur. Ancak Zula, kullanıcılara böyle bir seçenek sunmuyor. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ise iki farklı yöntem bulunuyor, bu yöntemler şu şekildedir;

 1. Hesabı Pasif Hale Getirmek
 2. Destek Hattı Üzerinden Destek Bildirimi Oluşturmak

Zula Hesabını Pasif Hale Getirmek

Zula, mevcut hesapları tamamen silmek gibi bir seçenek sunmuyor. Fakat mevcut hesaplar pasif duruma getirilebiliyor. Mevcut hesabın pasif konuma gelmesi için ise yapmanız gereken tek şey kullanıcı girişinden uzak kalmaktır. Belli bir zaman içerisinde oyuna giriş yapmayan kullanıcıların hesapları pasif olarak görünür.

Bu sayede oyundan herhangi bir bildirim alınması da söz konusu olmaz. Bu yöntem sayesinde oyundan gelen bildirimler durdurulur. Ancak hesaba yeniden giriş yapılırsa, hesap tekrar aktif olur ve bildirimler de gelmeye devam eder.

Zula Hesabı Nasıl Silinir?

Zula Hesabı Nasıl Silinir?

Destek Bildirimi İle Hesap Kapatma

Oyun içerisinde herhangi bir kayıt silme ya da kayıt dondurma linki bulunmuyor. Bu sebepler kullanıcılar alternatif yöntemler arıyor. Bu işlem için ikinci yöntem destek bildirimi oluşturmaktır. Bunun için adımları takip edebilirsiniz;

 1. İlk olarak https://www.zulaoyun.com/destek# adresine gidin.
 2. Bu sayfa üzerinde yer alan giriş bölümünden hesabınıza giriş yapın.
 3. Ardından menüde yer alan Destek bölümüne gidin.
 4. Buradan Bildirim Oluştur yazısına tıklayarak, kişisel bilgilerinizin silinmesini isteyin.

Bu adımları takip ederek hesabınızı silebilirsiniz. Zula resmi web sitesinde hesapların silinmeyeceği yazdığı için burada geçerli sebepler sunmanız yararınıza olacaktır. Destek bildirimi oluşturulduktan sonra, en geç 15 iş günü içerisinde adminler tarafından tarafınıza dönüş sağlanır.

Zula Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Zula hesabınızın şifresini hatırlamıyorsanız ya da herhangi bir sebeple değiştirmek istiyorsanız bu adımları takip edin;

 • Öncelikle www.zulaoyun.com adresinde gidin.
 • Burada bulunan Giriş Yap kısmından Şifremi Unuttum butonuna tıklayın.
 • İstenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girin.
 • Son olarak gelen doğrulama kodunu yazın ya da posta adresinize gelen linke tıklayın.

Bu adımları takip ederek şifrenizi kolaca değiştirebilirsiniz.

Zula E-Posta Adresimi Değiştirmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Zula hesabınıza tanımlı olan e-posta adresini değiştirmek istiyorsanız, şu adımları takip edin;

 1. İlk olarak www.zulaoyun.com adresine gidin.
 2. Giriş bölümünden resmi kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Sol orta bölümde bulunan Profili Tamamla butonuna tıklayın.
 3. Açılacak sayfada yer alan Temel Bilgiler kısmına yeni e-posta adresinizi yazın.
 4. Son olarak, e-posta adresinize gelen doğrulama linkine tıklayın.

Hesaba tanımlı olan e-posta adresinin şifresini hatırlamıyorsanız, servis sağlayıcınızın iletişim ve destek birimi ile irtibata geçebilirsiniz. İlgililer tarafından, yöneltilen sorulara doğru ve eksiksiz bir şekilde yanıtlamanız halinde e-posta adresinize yeniden kavuşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*