Zula Battle Royale Bileti Nasıl Alınır?

42 Gösterim
0

Uzun süren çalışmalar sonucu geliştirilen Zula Battle royale modu, beraberinde zula battle royale bileti nasıl alınır? sorularını da beraberinde getirdi. Birçok kişinin yıllardır oynadığı oyunlardan olan Zula, MadByte tarafından geliştirilen ve 2016 yılında Lokum Games tarafından piyasaya sürülen bir MMOFPS oyunuydu. Piyasaya ilk çıktığı günden bu yanan giderek gelişen ve sürekli güncellenen oyun, son olarak battle royale modunu da oyuncularına sundu.

Günümüzün en sık oynanan ve tercih edilen oyun modlarından olan battle royale modu, Zula’ya da eklendi lakin, birçok sorun ve soruyu da beraberinde getirdi. Özellikle fps düşüşlerinin ve dropların yaşandığı oyun modunda, akla gelen ilk sorulardan biri de zula battle royale bileti nasıl alınır? oldu.

Zulanın Sunduğu Oyun Modları Neler?

Birçok oyun modunun yer aldığı Zula, her geçen gün güncellenmeye ve gelişmeye devam ediyor. En son olarak ise battle royale modunu bünyesine ekleyen oyun, farklı birçok mod ile de oyuncuların tercihi oluyor. 2016 yılından bu yanan milyonların tercih ettiği yerli oyunumuz Zula’da, toplamda 11 farklı oyun modu yer alıyor. Bu modlardan en son eklenen ise, henüz kapalı betada olan battle royale modu.

Ayrıca Zula’da yer alan diğer oyun modları şu şekilde sıralanabilir;

  • Ölüm maçı,
  • Sancak savaşı,
  • Sabotaj,
  • Herkes tek,
  • Kartopu savaşı,
  • Patron avı,
  • Tokat.

Gibi daha birçok oyun modunun yer aldığı Zula’da, sizde istediğiniz şekilde zaman geçirebilir ve bilet alabilmeniz durumunda battle royale oyunlarına da dahil olabilirsiniz.

Zula Battle Royale Nedir ve Nasıl Oynanılır?

Son iki yılın en gözde oyun modlarından olan battle royale modu, tek bir kişinin veya birkaç kişinin, belirli bir haritada itemleri toplayarak mücadele etmesini konu edinen bir oyun modudur. Aynı şekilde Zula’ya da uyarlanan bu mod, tek kişi şeklinde veya çift kişi ile oynanabilmektedir. Şuan için sınırlı sayıda oyuncu ile oynanabilen modda, birçok farklı silah, ekipman ve harita bulunmaktadır.

Eğer sizde bu oyun modunda oynamak istiyorsanız, ilk olarak zula battle royale bileti nasıl alınır? sorusunun yanıtını aramalısınız. Soruya yanıt bulduktan sonra biletinizi alabilir ve sizde mod içerisinde oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Zula Battle Royale Bileti Nasıl Alınır?

Zula Battle Royale Bileti Nasıl Alınır?

Zula Battle Royale Biletini Nasıl Alırsınız?

Geçtiğimiz yıl içerisinde geliştirilmeye başlanan ve birçok kişinin merakla beklediği modlardan olan battle royale modu, henüz kapalı beta modunda olduğu için bilet ile giriş yapılabiliyor. Bu da oyuncuların zula battle royale bileti nasıl alınır? sorusunu sormasına neden oluyor.

Eğer sizde battle royale moduna giriş yapmak için bilet almak istiyorsanız ilk olarak Zula’da, en az 5 saat geçirmelisiniz. 5 saat vakit geçirmenin dışında oyun içerisinde telefon numaranızı ve mailinizi doğrulamalı ve tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Bilgileriniz tam olduktan ve iletişim adresleriniz doğrulandıktan sonra, kısa bir süre içerisinde biletinizi hesabınıza tanımlanacaktır.

Hesabınıza tanımalanan bilet ile zula battle royale bileti nasıl alınır? sorusunun cevabını aramak ile uğraşmanıza gerek kalmayacak ve istediğiniz an battle royale moduna giriş yapabileceksiniz.

Daha Akıcı Bir Deneyim için Ne Yapmalı?

Henüz kapalı beta modunda olan ve sadece bilet sahibi kullanıcıların giriş yapabildiği battle royale modunda, geliştirmeler ve içerikler tam olarak tamamlanmadığı ve oyuna optimize edilmediği için kasmalar ve drop sorunları yaşanabiliyor. Birçok kişi için oldukça can sıkıcı olan bu durum, battle royale modunun tam anlamıyla geliştirilmesi ve herkese açık şekilde oynanabilir hale gelmesinden sonra çözülecektir.

Herkese açık hale geldikten sonra bilet ihtiyacı duymadan kolaylıkla oyuna girebilir ve sistem özellikleriniz dahilinde akıcı ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*