Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası

712 Gösterim
0
Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası çözümü : Valorant’ta bir sohbet hizmeti kullanılamıyor hatasıyla karşılaşırsanız, bazı kötü haberler olabilir. Aksi takdirde endişelenecek bir şey kalmayabilir. Brave, taktiksel bir nişancıdır ve iletişim anahtardır. Dahili Beta sırasında ve 2 Haziran’daki resmi sürümden sonra bile, takım arkadaşlarınızla konuşmanızı engelleyen bir hata vardı. Bunun sebebi nedir? Beraber inceleyelim..
Sohbet hizmeti kullanılamıyor Oyuncular bu hatayı dahili Beta sürümünde aldıklarını ve oyun yayınlandıktan sonra alanın fazla değişmediğini bildirdi. Yani ünlü hatayı aldın, ama buna ne sebep oldu? Birkaç sebep var.
Diğer oyunlarda yasaklandı Kendinize sormanız gereken ilk ve en mantıklı şey, başka bir isyan oyunu tarafından yasaklanıp yasaklanmadığınızdır. Stüdyonun çok fazla oyunu olmadığı düşünüldüğünde sadece birkaç seçenek var. League of Legends veya Rune Legends. LoL‘de yasaklanan kişilerin LoR‘da yasaklanma olasılığı daha yüksektir, bu nedenle lütfen ünlü MOBA’da cezalandırılıp cezalandırılmadığınızı kontrol edin. Eğer öyleyse, cevabı alacaksınız. Değilse, daha fazla seçenek var.
Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası

Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası

Zayıf internet / paket kaybı Hataların en yaygın ikinci nedeni İnternet ve paket kaybıdır. Bağlantınız kesintili ise, servisle bağlantıyı sürdüremezsiniz. Bilgisayar ağında iletilen bir veya daha fazla veri paketi hedefe ulaşamadığında, veri paketi kaybı oluşur. Veri paketi kaybına genellikle kablosuz ağdaki veri aktarım hataları veya ağ tıkanıklığı neden olur. Yönlendiricinizin herhangi bir soruna neden olmadığından emin olun veya yalnızca bir kablo bağlantısı kullanın.
Sorun devam ederse, İnternet servis sağlayıcınıza başvurduğunuzdan emin olun.
Riot güncellemeyi bozdu Son fakat en az değil, hepsi Riot‘un hatası. 1.02’den bu yana, bu hatadan şikayetçi olanların sayısı çarpıcı bir şekilde arttı, bu yüzden oyuncunun tarafında olmadığı mantıklı.
Bazen yanlış yama kurulumu nedeniyle oyunun yeniden yüklenmesi gerekebilir, ancak genellikle sorun eninde sonunda Riot tarafından çözülecektir, bu nedenle bu sadece bir zaman meselesidir. Bunlar, kötü şöhretli hataların bazı tipik nedenleridir. Her şeyi kontrol ettikten sonra hala sorunlarla karşılaşırsanız, en iyisi Riot’un destek ekibiyle iletişime geçmektir.

Valorant Vp satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*