Türk Yapımı Çevrimiçi Korku Oyunu In Silence

16 Gösterim
0

Steam oyun platformunda 16 Ekim 2020 tarihiyle oyuncularla buluşan Türk Yapımı Çevrimiçi Korku Oyunu In Silence kısa sürede dikkat çekmiştir. Pek çok oyuncu tarafından tercih edilen oyunun kısa süre içerisinde çok satanlar listesinde yer alması oyunun merak edilmesini sağlamıştır.

Türk Yapımı Çevrimiçi Korku Oyununun Özellikleri

Oyun Ravenhood Games tarafından geliştirilmiş olan çevrimiçi oyundur. Oyun pvp ya da tek başına oynanma özelliğine sahiptir. Türk yapımı çevrimiçi korku oyunu ın silence oyun severler tarafından iki farklı şekilde oynanabilir. İlk olarak oyuncular Rake isimli canavar olarak oyunu oynayan diğer oyuncuları avlayabilirler. Canavar olarak oyunda yer almak istemeyenler ise Rake isimli canavarı alt etmek isteyen kişiler olarak mücadele verebilirler. Oyunu satın alanlar iki farklı versiyonda da sorunsuz oynayabilirler.

Türk Yapımı Çevrimiçi Korku Oyunu In Silence

Türk Yapımı Çevrimiçi Korku Oyunu

Oyun İçin Minimum Sistem Gereksinimi Nasıldır?

Türk yapımı çevrimiçi korku oyunu ın silence oynamak isteyenlerin sistem gereksinimlerinin uygun olduğu cihazlara sahip olmaları gerekir.

Oyun için minimum sistem gereksinimi bilgileri şunlardır;

  • En az 4 Gb Ram belleğe sahip olunması gerekir.
  • İşletim sisteminin en az 64 bit Windows 10 işletim sistemi olması gerekir.
  • Minimum 2 gb video ram belleğe ihtiyaç vardır.
  • İşlemci içinse İntel i5 veya i3 işlemci en az olması gereken işlemcidir.
  • DirectX 10 sürümüne ihtiyaç vardır.
  • Cihazın 4 gb depolama alanına sahip olması gerekir.

Ellerinde en az bu özelliklere sahip cihaz bulunduranlar korku oyununu kolaylıkla oynayabilirler. Ancak sorun yaşama olasılıkları olduğu için önerilen sistem gereksinimlerine sahip cihazı da tercih edebilirler.

Oyun İçin Önerilen Sistem Gereksinimi Nasıldır?

Oyun tutkunlarının In Silence oyununu oynayabilmeleri için önerilen sistem gereksinimleri vardır. Oyun için önerilen işletim sistemi Windows 10 işletim sistemidir ve önerilen bit sürümü ise 64 bittir. Ayrıca oyunun 8 gb ram belleğe sahip bilgisayarlarda oynanması önerilir. Önerilen işlemci çeşitleri ise Amd Fx 9500 + ya da Intel i7 işlemcidir. Ayrıca bilgisayarın 4 Gb Video Ram ekran kartına, 4 gb depolama alanına ve DirectX 11 sürümüne sahip olması gerekir.

Türk Yapımı Çevrimiçi Korku Oyununun Fiyatı Ne Kadardır?

Türk yapımı çevrimiçi korku oyununun fiyatı korku oyunu oynamayı seven kişiler tarafından merak edilmektedir. Bu oyunun fiyatı oldukça uygundur ve oyun satın alındığında bireysel olarak ya da çok oyunculu olarak oynanabilen bir oyundur. Oyunun fiyatı ise sadece 18,5 TL’dir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*