Trails of Cold Steel IV Ne Zaman Çıkacak?

Trails of Cold Steel IV Ne Zaman Çıkacak?
Trails of Cold Steel IV Ne Zaman Çıkacak?

Trails of Cold Steel IV Ne Zaman Çıkacak?

Trails of Cold Steel IV Ne Zaman Çıkacak? Nihon Falcom tarafından geliştirilen Legend of Heroes: Cold Steel Road IV oyunu yayınlandı. Duyuruya göre, PS4 için 27 Ekim’de Kuzey Amerika ve Avrupa’da, 3 Kasım‘da Avustralya ve Yeni Zelanda’da “Kahramanlar Efsanesi: Soğuk Çelik Yolu IV” yayınlanacak. NIS America, New News + Expo canlı yayınında bu haberi açıkladı. Bu oyunun Switch ve PC (Steam, GOG) versiyonları 2021’de oyuncularla buluşacak
Trails of Cold Steel IV Yeni Fragmanı İzle
NIS America’nın oyunda kamuoyunun ortaya çıkışının açıklanmasından itibaren, Erebonian İmparatorluğu “Heroes Legend: Cold Steel Road IV” deki tam ölçekli savaşın ardından gelecektir. Yeni oyunda, “Trails of Cold Steel III” sona erdikten kısa bir süre sonra, yedi kahraman imparatorluğun tam hakimiyeti için mücadele ediyordu. Buna ek olarak, Linan İç Savaşı’nın kahramanı ve VII. Seviyedeki öğretim görevlisi Rean Schwarzer de ortadan kayboldu. Bu nedenle, VII. Seviye yeni ve eski öğrenciler Afrika kıtasındaki tüm kahramanlarla birleşmek ve yok olma kaderinden kurtulmak için ellerinden geleni yapmalıdır.

Kahramanlar Efsanesi: Soğuk Çelik İzleri IV’ün yeni fragmanı:

Oyunda, sınıfların birleşmesi büyük bir ölçeğe ulaşacak. Seviye VII kahramanlar Crossbell’in özel destek departmanı ve hatta Liberl’ın kahramanları ile birleştirilecek. Önceki “Efsaneler Efsanesi” oyununun savaş sisteminin ortaya çıkmasıyla birlikte, yeni bir savaş gelecek ve en güçlü Orbal Magic, “otomatik savaş” ve “kayıp sanat” savaş sürecini değiştirecek yanda olacak. Mini oyun, savaşın geri kalanında oyuncuları bekleyecek. Bunlar Vantage Master, balıkçılık ve bulmaca oyunlarını içerecektir. Yeni oyunlar poker, blackjack ve korku roller coaster içerir.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Lite Oynanabilen En Ucuz Telefonlar Hangileri?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478