Thunder Tier One İncelemesi

33 Gösterim
0

Online oyun severler, thunder tier one incelemesi yaparak, 2020 yılının yeni oyunları hakkında daha geniş bilgi sahibi olabiliyorlar. Strateji oyunları arasında yer almakta ve oyun içeriklerinde, taktiksel nişancılık deneyimleri sunulmaktadır. Tek ya da çok oyunculu olarak oynanabilen bir oyundur. Online olarak oynanan diğer strateji oyunlarına alternatif olarak tasarlanmış ve öne sürümü yakın zamanda erişime sunulacaktır.

Thunder Tier One Oyun Yapımcısı Kim?

Büyük oyun şirketleri, yeni geliştirdikleri tüm oyunları piyasaya sürmeye çalışmaktadır. thunder tier one strateji oyunu, merkezi Güney Kore ülkesinde bulunan Krafton oyun şirketi tarafından geliştirilmiş en kapsamlı oyun türlerinden birisidir. Oyun içerisinde, iki farklı hikayeye göre senaryolar oluşturulmuş ve taktiksel nişancı oyun türü olarak oyun severlerin karşısına çıkartılmaya çalışıyor.

Thunder Tier One İncelemesi

Thunder Tier One İncelemesi

Oyun İçeriğinde Neler Var?

Yeni oyun geliştirme işlemlerinde, her şirket, oyun içerikleri stratejileri konuşulacak şekilde hazırlıyorlar. Thunder tier one oyun içeriğinde, her oyuncunun kendi silahlarını ve oyun modlarını oluşturma seçeneklerini yer verilecektir. Bu özelliklerin yeni ve tam sürüm modunda yayınlanacağı, yapımcı firma tarafından duyuruluyor. Tam sürüm üzerinden oyunlarını oynamaya başlayan ve kendi silahlarını oluşturabilenler, tek ya da arkadaşlarıyla ekip halinde oyunlarını oynayabilecektir.

Oyun Gereksinimleri

Bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden oynanan her online oyunlar için sistem gereksinimleri farklı özelliklerle belirlenmiştir.

Thunder tier oni oyunu için bir bilgisayarda olması gereken özellikler şunlardır;

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi,
  • En az Windows 7 işletim sistemi,
  • En az İ5 2500 K işlemci,
  • 4 GB ram,
  • At least GTX 570 ekran kartı,
  • 5 GB ve daha fazla depolama alanı,

Bu özelliklere sahip bir bilgisayarda, oyun indirme, kurma ve oyununun oynanması sorunsuz olarak yapılabilecektir.

Oyun Ön İzlemesi

En iyi taktiksel nişancı oyunu olarak piyasaya sürülmeye hazırlanan oyunun ön izleme sürümünü tüm kullanıcılar ücretsiz olarak kullanabilecektir. Gördüğü ilgi ile ön izleme maksimum oyuncu sayısına kısa sürede ulaşmıştır. Steam üzerinden ulaşmak isteyenler, taleplerini oluşturarak, ön izleme sürümüne ulaşabilecektir. Taktik geliştirilebilecek bir oyundur ve rehine kurtarma, kaçış, kaçırma, ekip eleme gibi görevlerle oynanabilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*