Telefonda Oynanabilen En Kaliteli Bilgisayar Oyunları

40 Gösterim
0

Telefonda Oynanabilen En Kaliteli Bilgisayar Oyunları 2020

Telefonda Oynanabilen En Kaliteli Bilgisayar Oyunları hangileri? Telefonda Oynanabilen En Kaliteli Bilgisayar Oyunları 2020 oyunları hangileri? Bilgisayarlar uzun süredir insan hayatının vazgeçilmezlerinden biridir. Öyle ki bilgisayarlar ile çok sayıda iş yapılabilmekte ve çok sayıda oyun oynanabilmektedir. Öncesinde oyunlar sadece bilgisayar ve Playstation için üretilmiş olsa da akıllı telefonların gelişmesi ve yüksek grafikli oyunları da kaldırabilmesi ile birlikte bilgisayar oyunları aynı zamanda mobil oyunlar olarak kullanıcıların karşılarını çıkmaktadır. Bilgisayarlar laptoplar haricinde genellikle evde sabit kalan bir teknolojik cihazlar olmaktadır. Bir yerlere götürmek, her yerde bilgisayar açıp oyun oynamak kullanıcılar için zor bir durum haline gelmiştir. Bu sebeple mobil oyunlar üretilmiş ve kullanıcılar istedikleri yerlerde istedikleri gibi oyun oynayabilmektedirler. Mobil için ayrı oyunlar üretildiği gibi bilgisayar oyunları da mobil yazılım kullanarak aynı zamanda mobil oyun olmayı başarmıştır.

GTA Vice City Mobil Sürümü 2020

GTA Vice City Mobil Sürümü 2020 nasıl oynanır? Bilgisayarlarda oynanan ve oynanmış olan efsane oyunlar arasında GTA Vice City yer almaktadır. GTA, uzun süre bilgisayar kullanıcıları tarafından oynanmış ve oynanmaya devam eden bir oyundur. Çok sayıda bilgisayar kullanıcısına erişen bu oyun zaman içerisinde mobil uygulama olarak da tasarlınmış ve telefon kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bilgisayar grafikleri ile aynı kaliteyi barındırmasa da oyun orijinal bir GTA oyunudur. Telefonlarda oynanan efsane bilgisayar oyunları arasında tercih edilen oyunlar arasında ilk sırada GTA yer almaktadır. Artık mobil telefonlar ile GTA deneyimi yaşamak bu oyun ile mümkün olmaktadır.

Menajerlik Oyunları 2020

Menajerlik oyunları 2020 üretildikten ve satışa sunulduğu günden itibaren çok sayıda futbol severleri kendisine tutkuyla bağlamış oyunlar olmaktadır. Diğer futbol oyunları ile aynı oranda gelişen menajerlik oyunları arasında Sega oyun üreticisinin hazırladığı Football Manager oyunu en çok tercih edilen menajerlik oyunu olmaktadır. Football Manager oyunu satışa sunulduğu günden bu yana her futbol severin bir kez olsun oynadığı futbol oyunları arasında yer almaktadır. Bu oyun kullanıcılarına harika bir menajerlik deneyimi yaratmaktadır. Oynayan oyuncuların kendilerini fazlasıyla menajer hissetmesini sağlayan bu oyun Football Manager mobil seçeneği ile telefon kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Mobil versiyonu da en çok tercih edilen menajerlik oyunları arasında yerini almıştır.

Silah Oyunları 2020

Silah oyunları 2020 oyun piyasasında herkes tarafından tercih edilmekte olan oyunlardır. Silah oyunları listenin başında kalmayı başarmış ve her dönem trend olmaktadırlar. Geçmişten günümüze çok sayıda silah oyunu üretilmiş ve kullanıcılar ile buluşturulmuştur. Counter Strike gibi bilgisayar üzerinde oynanan silah oyunları zamanla gelişmiş ve mobil uyumlu olarak da kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. CS GO oyunu, en çok tercih edilen silah oyunlarından biri olarak mobil mağazalarda yerini almaktadır. Bir diğer sıklıkla tercih edilen silah oyunu ise PUBG olmaktadır. PUBG oyunu,hem bilgisayar hem mobil versiyonları ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. İki versiyonu da yüksek grafikler ile oynanabilen bu oyun günümüzde en çok oynanan mobil oyun olmaktadır.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*