Yeni Başlayanlar için PUBG Birinci olma Taktikleri


(Aaron Feed) #1

Hayatta kalma kategorisinin en popüler oyunu olan PUBG’de silah kullanmaktan sonra en önemli şey kamufle olmaktır. Ne kadar iyi oynarsanız oynayın, eğer düzgün saklanamıyorsanız hiçbir zaman oyunda başarı yakalayamazsınız. Peki kamufle nasıl olabilirsiniz ? Gelin bunları maddelerle açıklayalım.

Oyunun en önemli eşyası olan çanta ile başlayabilirsiniz. Bilindiği üzere oyunda bütün çantalar aynı değil farklı renkte çantalar mevcut. Oynadığınız alana uygun renkli çanta sizi bir adım öne taşıyacak, arkadan belli olmanızı engelleyecektir.

Oyunda alan kat etmek için motor ve arabalar bulunmaktadır.Eğer hızlı bir şekilde istediğiniz alana gitmek istiyorsanız yerinizi de belli etmek zorundasınız.Yerinizi belli etmeden,kaza yapmadan ilerlemek istiyorsanız UAZ’ı size öneriyoruz.

Kamufle olmak dendiğinde akla gelen ilk şey kıyafettir. Oyun sırasında bulduğunuz güzel kıyafetleri giymenin oyunda hiçbir özelliği yoktur. Oynadığınız araziyi göz önünde bulundurarak aynı renk kıyafetleri seçmeniz gerekiyor. Tabi ki saklanmak istiyorsanız.

Sonuncu olarak size önerimiz ayakkabı konusundadır. Ayakkabı hiç giymediğiniz veya bot giydiğiniz zamanlarda ayak sesiniz spor ayakkabılardan daha fazla çıkmaktadır.Eğer evlere girdiğinizde daha az sesle dolaşmak istiyorsanız, spor ayakkabın dan yana tercihinizi yapmalısınız.

Sizinde yeni başlayanlar için taktikleriniz varsa c/PUBG kategorisinden paylaşabilir, aynı zamanda sorularınızı da o kategoriden sorabilirsiniz.