Rocket League, Bu Hafta Sonu Free


(Fred Çakmaktaş) #1

'Arabalarla futbol oynamak' gibi fantastik bir fikirle piyasaya çıkan ve kısa müddette e-spor müsabakaları düzenlenecek kadar çılgın bir ilgiyle karşılaşan Rocket League, bu hafta sonu free olarak oynanabilecek.

Psyonix tarafından geliştirilen ve 2015 yılında piyasaya çıktığından beri popülaritesini hiç kaybetmeyen Rocket League, bu hafta sonu hem büyük bir indirime girecek hem de 4 gün boyunca free olarak oynanabilecek.

Oyunu denemek için tek yapmanız koşul olan 5 Temmuz tarihinde oyunun buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Steam sayfasına gitmek olacak. Şu an için yaz indirimleri ile 15.50 TL'ye düşen oyun, yaz indirimleri bitince dahi indirimde olmaya sürek edecek.

9 Temmuz tarihine kadar oyunu denemeye sürek edebilirsiniz. Hatta Rocket League'i satın almaya karar verirseniz oyundaki ilerlerlemeniz de kaldığı yerden sürek edecek. Bu 4 günlük süreçten aynı şekilde Xbox One sahipleri de yararlanabilecek. Eğer siz de Rocket League'i daha önce duymadıysanız hemen aşağıdan videosuna ulaşabilirsiniz.