PUBG Sistem Gereksinimleri: PUBG Kaç GB?


(Aaron Feed) #1

PUBG Sistem gereksinimleri, PUBG kaç GB? , PUBG ne kadar yer kaplıyor, Bilgisayarım PUBG kaldırır mı ? gibi sorularınıza yanıt olarak konumdan herkese merhabalar.

c/PUBG kategorisini benim gibi modelatörlerin veya kullanıcıların içerik oluşturduğu, haberleri, videoları, güncellemeleri ve daha fazlası için takip edebilirsiniz.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, oyun sonuna kadar hayatta kalabilmeyi başarmak için, birden fazla kişilerle oynanan oyundur.

Minimum Sistem gereksinimleri:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB

Önerilen Sistem gereksinimleri:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB

PUBG nedir ?

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, kısaca PUBG 8 kilometrelik bir alanda oynanan “Hayatta Kalma”/ Survival oyunudur. Tek veya takım oyunu ile uçakta oyuna başlarsınız, istediğiniz bölgeye atlayarak kendinize hayatta kalmak için ekipmanlar edinir ve zamanla daralan alan ile düşmanlarınız ile karşılaşırsınız.

Hem hayatta kalmak hemde daralan alanın içerisinde kalarak oyunu kazanmak için oynarsınız. PUBG Unreal 4 oyun motoru ile geliştirilmiştir. H1Z1 ve DayZ’ın açıklarını kapatarak ve geliştirerek oyunculara güzel bir Hayatta kalma oyunu sunan PUBG’nin de bazı sinir bozucu BUG’ları vardır. İlerleyen güncellemeler de umarız BUG’ları çözeceklerdir. Yeniliklerden haberdar olmak için, c/PUBG takip edebilirsiniz.