MSI GS65 Stealth Thin, dünyanın ilk 144Hz ince kasalı ekranı


(SWORDLION) #1

Artık çok daha ince yapısı ve 15.6” ekranı ile MSI GS65, her tuş için bağımsız RGB aydınlatmalı klavyesi ve özel Gaming modu ile ince oyun laptoplarını yeniden tanımlıyor.

TAIPEI, TAIWAN (3 Nisan 2018) Oyuncu aksesuarlarında dünya lideri MSI, bugün yeni GS65 Gaming laptop ürününü duyurdu. GS65 Stealth Thin, dünyanın 4.9mm inceliğinde 144Hz ekrana sahip oyun odaklı dizüstü bilgisayarı. %82 ekran/kasa oranı ile mümkün olan en ufak boyutlara geliştirilmiş özellikler sığdırıyor. Sıradışı elmas kesim altın tasarımı ile MSI GS65 Stealth Thin, oyun laptoplarını stil sahibi bir görünümle buluşturuyor.

Microsoft’un İş Ortakları Cihaz ve Çözümleri departmanı Genel Müdür Yardımcısı Paul Donovan, "Yeni Gaming PC’lerinin tanıtımında MSI’ı desteklemekten heyecan duyuyoruz…Windows 10 ve Intel’in 8.nesil işlemcileri ile güçlendirilen bu oyun sistemleri oyuncuların uzun zamandır aradığı gelişmiş, yoğun oyun deneyimini sunuyor”, dedi.

Dünyanın ilk 144hz ince çerçeveli ekrana sahip kompakt boyutlardaki laptopu
Görüş alanını 4.9mm’lik ultra-ince çerçevesi ile maksimum seviyeye çıkaran GS65 Stealth Thin, %82 çerçeve/kasa oranı ile oyunda muhteşem bir görsel deneyim sunuyor. 15.6” ekranı 144Hz tazeleme oranına sahip ve yalnızca 8ms tepki süresi ile hem oyun, hem de eğlence keyfini pırıl pırıl, canlı görüntülerle bir üst seviyeye taşıyor.

Devrim yaratan üstün estetik
“Oyun laptopu” klişesini yerle bir eden MSI, cesur bir adım atarak bu laptopu elmas kesim altın kenarlar ve muhteşem görsel detaylarla donattı. Yalnızca 1.88 kg ağırlık ve 17.9mm inceliği ile GS65 Stealth Thin, bu ince kasada 8 saatin üzerinde batarya ömrü vaadediyor ve oyuncuların aradığı gerçek taşınabilirliği mümkün olan en iyi oyun deneyimi ile birleştiriyor.

Her tuş için bağımsız RGB aydınlatmalı SteelSeries klavye ve Dragon Center 2.0
Uzun zamandır beklenen bağımsız RGB aydınlatmalı SteelSeries klavye nihayet GS serisine ulaştı. Böylece kullanıcılar her tuşu ayrı ayrı özelleştirebilir ve gerçek zamanlı oyun istatistiklerini tuş aydınlatmaları sayesinde takip edebilirler. Farklı ışıklandırma efektleri ve 16.8 milyon farklı renk seçeneği ile bu klavyeyi sadece kişiselleştirme için değil, sık kullanılan tuşları aydınlatarak benzersiz bir işlevsellik katarak da kullanabilirsiniz.

GS serisiyle gelen bağımsız RGB aydınlatmalı klavyeler ile birlikte MSI, Dragon Center 2.0 yazılımına da özel Gaming modu ekleyerek büyük bir güncelleme getirdi. Baştan tasarlanan Dragon Center 2.0 artık son derece algısal şık bir arayüz ve ileri seviye kullanıcılar için gelişmiş konfigürasyon seçenekleri ile geliyor. Gaming modu şimdi sistem performansını optimize ediyor ve desteklenen bazı yeni oyunlara göre özel olarak hazırlanmış klavye aydınlatmaları sunuyor. Bu yeni sürümde, tüm güncellemeler kullanıcı oyunu açtığı anda otomatik olarak kuruluyor.

GS63/73 Stealth ile tuşları aydınlatma zamanı!
Yeni GS63/73 Stealth laptopun sistemi, en yeni 8.nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve pırıl pırıl bağımsız RGB geriden aydınlatmalı klavye ile yenilendi. Aynı ince ve hafif kasa içinde arttırılan performansı ile GS63/73 Stealth macera dolu oyunlara ışık tutacak.

Soğukkanlı ol, "DİKKATLİ OYNA!"
Üstün MSI Cooler Boost Trinity soğutma tasarımı sayesinde GS65 Stealth Thin en yeni 8.nesil Intel® Core™ i7 işlemci ile donatıldı. Böylece önceki nesile oranla %40 performans artışı sunarken GEFORCE® GTX 10 serisi ekran kartı ile oyunda mükemmellikten ödün vermeyen oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatıyor. GS serisi şüphesiz şimdiden oyun laptopları arasında benzersiz bir yere sahip oldu.

Teknik Özellikler

mailing04

Kaynak: https://tr.msi.com/news/pr/1840 , https://www.msi.com/Landing/GS65_Stealth_Thin_8RX