Kullanıcı Sözleşmesi


(system) #1

oyuncum.com bir eğlence platformudur. Bunun için kullanıcılar arasında bir saygı çerçevesi olmalıdır. Oyuncum.com “biz, siz, o” düzenin sağlamak için bir “Kullanıcı sözleşmesi veya Anlaşma” hazırladık.

site yayını

oyuncum.com sadece .com (noktacom) alan adı üzerinde yayın yapmaktadır. Başka hiçbir alan adı üzerinden Oyuncum adıyla yapılan işlemlerden sorumlu değiliz.

içerik politikası

İçerik oluştururken dikkat edilmesi gereken şeyler var, “İçerik Politikası” sayfasından göz atabilirsiniz.

yasal şeyler

Oyuncum.com bir oyun topluluğudur. Sitemize kayıt olduğunuzda "Kullanıcı Sözleşmesi"ni kabul etmiş sayılırsınız.

uzaklaştırma: "Kullanıcı Sözleşmesi"ne uymadığınız zamanlarda, öncelikle uyarı alırsınız. Daha sonraki kural ihlalleriniz de süreli uzaklaştırma ve sınırsız uzaklaştırma alırsınız. Lütfen kurallara uyalım.
biz bir eğlence topluluğuyuz: oyuncum(nokta)com bir siyasi, politik topluluğu değildir. Bunun için kişisel kullanım için tasarlanmış bir topluluktur. oyuncum(nokta)com’u siyasi ve bir başka birine kötü söylemlerde bulunmak için kullanamazsınız.
siz sorumlusunuz: unutmayın ki yaptığınız paylaşımlardan siz sorumlusunuz. Yönetimin gözünden kaçan problemlerde, hukuki işlem gerektiren işlemlerde içerik sahibi içeriklerden sorumludur. oyuncum(nokta)com sadece yayın yapmaktadır ve içerikleri sürekli kontrol etmek zorunda değildir.

reklam ve tanıtımlar

oyuncum.com 'da oyun yapımcılarının, donanım ve teknoloji ürünü üreticilerinin, epin satışı yapan vs… firmaların reklamları ve tanıtımları oyun platformu içerisinde yer almaktadır. Bu yapımcı, yayıncı, satıcı ile yaşanan 3.taraflı problemlerden sitemiz sorumlu değildir.


Wiki Dökümanı