Gizlilik Politikası


(system) #1

kullanıcı gizliliği

Oyuncum, gizliliğinizi korumak ve altyapıdan üst düzeyde faydalanmanızı sağlamak için; kişisel bilgi ve veri güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemiştir. Bu gizlilik ilkeleri dahilinde Oyuncum.com internet sitesi ve tüm alt internet sitelerinde veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş ve beyan edilmektedir.

Oyuncum tarafından kayıt esnasında belirtilen kullanıcı sözleşmesi, içerik politikası kullanıcı tarafından kabul görülüp, gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.

Oyuncum’a mobil, bilgisayar ve tarayıcı tabanlı araç gereçler erişim sağlayabilirsiniz. Tarayıcınızın topladığı cacheleri biz belirli zaman aralıkları ile sitemize daha iyi erişebilmeniz, ve bazen yapılan değişikliklerin sizlerinde görmesi için silmekteyiz. Böylelikle sitemize son eriştiğiniz konum, ip gibi tarayıcınızın biriktirmiş olduğu bilgiler kaydedilmez.

hukuki aykırılık bildirimi/ kural ihlalleri

Oyuncum, kullanıcıların içerik oluşturabileceği ve bu içerikler hakkında yorum yapabileceği bir topluluktur.

Sitemiz Kullanıcı Sözleşmesinde belirttiğimiz üzere kişi haklarına, toplum ahlaki değerlerine ve hukuka saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

Oyuncum bir topluluktur ve bu toplulukdaki içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Eğer kişi/ kurum haklarını ihlal eden, gizlilik ilkelerine ve telif aklarına aykırı olan, yasal olmayan bir içerik varsa bize Hakkımızda sayfasında yer alan İletişim mailinden ulaşabilirsiniz. En geç 5 iş günü içerisinde incelenerek size geri dönüş yapılacak ve hak sahibi olduğunuz içerik silinecektir.


Wiki Dökümanı
(Admin) #5