Gizlilik İlkeleri


(system) #1

oyuncum.com, gizliliğinizi korumak ve altyapıdan üst düzeyde faydalanmanızı sağlamak için; kişisel bilgi ve veri güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemiştir. Bu gizlilik ilkeleri dahilinde Oyuncum.com internet sitesi ve tüm alt internet sitelerinde veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş ve beyan edilmektedir.

oyuncum.com tarafından kayıt esnasında belirtilen kullanıcı sözleşmesi, içerik politikası kullanıcı tarafından kabul görülüp, gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.

Biz bir video oyun topluluğuyuz. Kayıt esnasında telefon onayı gibi kişisel bilgiler gerektirecek gizlilik ilkelerine dayalı değiliz. Kayıt esnasında sadece email ve şifre ile kayıt olursunuz. Geri kalan bilgileri doldurmak sizin forum içerisindeki tercihinize kalmış bir durum olup, herhangi bir telefon, isim soyisim, gerçek fotoğraf belirtme zorunluluğunuz yoktur.

oyuncum.com’a mobil, bilgisayar ve tarayıcı tabanlı araç gereçler erişim sağlayabilirsiniz. Tarayıcınızın topladığı cacheleri biz belirli zaman aralıkları ile sitemize daha iyi erişebilmeniz, ve bazen yapılan değişikliklerin sizlerinde görmesi için silmekteyiz. Böylelikle sitemize son eriştiğiniz konum, ip gibi tarayıcınızın biriktirmiş olduğu bilgiler kaydedilmez.

oyuncum.com’da yapmış olduğunuz davranışlardan siz sorumlusunuz, bunun için herhangi birinin özeline yaptığınız hareket, kötü söylem ve karşı hukuki işlemlerde gerekli mercilerden yazılı dilekçe geldiğinde ip bilgisi hukuk yöneticileriyle paylaşılır.

oyuncum.com gizlilik politikasını haber vererek değiştirme hakkına sahiptir.


Wiki Dökümanı
(ZARBO) #5