Fortnite Android Betası başlıyor: Bedava kostüm imkanı ve telefonlar!

(Playerbros) #1
Fortnite Android için betaya geçti. Bedava kostüm imkanı ve oyunu destekleyen telefonlar burada.

Fortnite Android indir! Fortnite şimdi de Android betasıyla gündemde. Bazı Samsung telefonlara bedava kostüm kazanma imkanı sunan Epic Games, resmi internet sitesinden Fortnite Android`i destekleyen telefonları açıkladı.

Fortnite Android`i destekleyen Samsung telefonlar aşağıdaki gibi:Samsung Galaxy: S7 / S7 EdgeS8 / S8+S9 / S9+Note 8Note 9Tab S3Tab S4Android Betası’nın oynanabileceği diğer cihazlar şunlar:Google: Pixel / Pixel XL, Pixel 2 / Pixel 2 XLAsus: ROG Phone, Zenfone 4 Pro, 5Z, VEssential: PH-1Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30+Nokia: 8OnePlus: 5 / 5T, 6Razer: PhoneXiaomi: Blackshark, Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6 / 6 Plus, Mi 8 / 8 Explorer / 8SE, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11Fortnite Android indir

Fortnite Android`i indirmek için Fortnite`ın resmi internet sitesindeki /android uzantısına gitmeniz gerekiyor.

İçeriğin tamamını oku >>