Assassins Creed Origins - The Curse of the Pharaohs DLC

codex

(Tommy Vercetti) #1

Assassins Creed Origins - The Curse of the Pharaohs DLC’si Torrent İndir.

Assassins Creed Origins’in yeni DLC’si The Curse of the Pharaohs CODEX tarafından yayınlandı. DLC ile birlikte oyuna antik Mıfır piravunları ve o şekilde bir hikaye yapısı geldi.

  • Daha yüksek seviye sınırı ve yeni becerilerle Bayek’i daha da geliştir
  • Yepyeni bir bölgeyi keşfet - Krallar Vadisi, Teb Şehri, Asvan ve Vaha
  • Eşsiz özelliklere sahip efsanevi silahları bul

Açıklama

Assassin’s Creed Origins’ Season Pass ile gelen Curse Of the Pharaohs (Firavunların Laneti) genişletmesinde Antik Mısır’ın en gizemli sırlarını açığa çıkaracaksın. Tebes şehrinde esrarengiz şeyler olduğunu haber alan ve bunları araştırmak için yola koyulan Bayek’in macerasına katıl. Bayek, şehre geldiğinde tüm bölgenin üzerine bir lanet çöktügünü ve şehrin yaşayan bir kabusa döndüğünü fark ediyor. Bu laneti kaldırmak için sebeplerini ortaya çıkarmak ve efsaneden ibaret sanılan canavarlarla savaşmak zorunda.

Bu ikinci genişletme Assassin’s Creed Origins’e yeni görevler ile Mısır mitolojisinden karakter ve düşmanlar gibi yeni içerikler getiriyor. Yepyeni bir bölgede, dev akreplerle, Ölüler Tanrısı Anubis’in fedaileriyle ve Mısır’ın en güçlü canavarlarıyla savaşacaklın.

Trailler

Ekran Görüntüleri

Torrent indir, 66.65 GB

CODEX DLC ile oyunu birlikte yayınlamış. Önceden oyun yüklü olanlar için sadece DLC’yi kurmak oyunu bozabilir, sorunsuz kurulum için oyun ile birlikte yeniden kurmakta fayda var.

https://mega.nz/#!BaITGQBR!Kjzb8k1Ok05fqLH5Oo7HRvuJR7MsyiZlZPm83t8MPpc