1 Haftada Sıfırdan Grand Master Skill Açma / Ep,Won Harcamak Yok


( SwaShy) #1

METİN2 / 1 Haftada Sıfırdan Grand Master Skill Açma / Ep,Won Harcamak Yok

NOT:Bu olayı yapmak için hesabınız kaliteli kaliteliden kastım başka hesapları kısa sürede 60 levele kasabilicek güçte olması gerekli

Evet şimdi olayı yapmaya başlıyalım;

Olayımızın temeli sayfa görevlerine dayanmakta.

  • Öncelikle başlangıçta başka karakterleri 60 levele kasabilicek karakterimizi tecrübe yüzükleriyle ve cesaret pelerinleriyle dolduruyoruz.

  • Ardından başka bir hesap açıp O hesabımızın karakterlerini 5 slottakinide 60 levele kasıyoruz güçlü bir karakter ile 1 karakteri kasmanız yaklaşık 2,5 saatinizi alır 12,5 saatte 5 karakteri kastık.

  • Ardından Sayfa görevlerini aldık ve bitirdik karakter başı 4 saatte tamamlayabiliriz 20 saatte 5 karakterin görevini bitirdik.

  • Ardından şehir bekçisinden aldıgımız ilk görevi bitiricez ve bize ticareti yapılabilen 10 adet kötü ruh kovma kagıdı vericek. bu görevi yapmanız 5 dk gibi bi süre alır 5 karakterde de yaptık ve 25 dkda 50 kötü ruh kovma kagıdı eklendi.

  • Bu olayları yaptıktan sonra 3 adet münzevi kazanabileceğimiz bir görev daha vericek o görevi yapmamızda 10 dakika o görevleride 5 karakterimizde yaptıgımızda 50 dakikada ordan gelicek .

Sonuç:34 saat 10 dakikada 50 adet kötü ruh kovma kağıdı ve 15 adet münzevi takviyesi kazandık bunlarla skillerimizi geliştireceğiz ama bu bizim skillimizi grand master yapmaya yetmez o yüzden bu olayı başka bir hesapta tekrardan yapacagız ve totalde 69 saat 20 dakikada skillimiz Grand Master Olmuştur Hayırlı Olsun

Not:Bu olayda beceri kitabı paraları hesaba katılmamıştır en fazla 100 beceri kitabı gidecektir
Hesaplanmama sebebi her sunucuda farklı fiyatla satılmasıdır

Konuyu okudugunuz için teşekkür ederim :slight_smile: