Sims 4 yeni güncellemesi neler?

Sims 4'ün bir sonraki güncellemesi, çevre dostu bir yaşam sürmenize izin veriyor!

Sims 4’ün bir sonraki güncellemesi, çevre dostu bir yaşam sürmenize izin veriyor!

Sims 4 yeni güncellemesi neler? The Sims 4’ün bir sonraki genişletmesi, oyuncunun davranışının çevre üzerinde ilk kez doğrudan etkisi olacak olan Evergreen Harbour adlı yepyeni bir konum sunacak. “Eco Lifestyle” adlı eklenti, oyuncuların yeşil yaşam tarzlarını bahçecilik, yenilenebilir enerji ve emtiaları yeni şeylere dönüştürme gibi yeni özelliklerle kucaklamasını sağlayacak. Bu, sürdürülebilir enerji elde etmek için güneş enerjisine veya büyüyen böceklere geçerek topluluğu temizleyebileceğiniz bir oyundur. Ancak, duman dumanı çevresinde mahalleyi ters yönde de geçebilirsiniz. Yapımcı George Pigula’ya göre, her iki tarafı da bulmanın nedeni basit: oyun bir eğitim aracı değil, bir hikaye anlatımı aracı.

Dedi ki: “Daha fazla kir içeren bir dünya inşa etmek için çok heyecanlıyız ve birçok oyuncu bu konuda heyecanlı.” Daha fazla çöp atmak için gerekli ortam Evergreen Harbour World bunu sağlıyor ve oradaki oyuncuların yarattığını görmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Sims 4 yeni güncellemesi neler?

Sims 4 hikayesi ve oyuncuları nasıl?

Oyuncuları herhangi bir yolda ilerlemeye zorlamıyoruz. Birden fazla oyun oynayacaklar ve her zaman aynı hikayeyi anlatmayacaklar. Hangi hikayeyi anlatmak istediklerine bakılmaksızın, bundan zevk almalarına izin vereceğiz. Her zaman oyuncuların kendilerine anlatmayı seçtikleri hikayeler yapmaya odaklandık.

Picula, çevre koruma kavramının Sims ekibinin yıllardır çok çalıştığı bir kavram olduğunu söyledi. Eco Lifestyle, daha fazla kariyer yolu (büro tasarımcıları ve serbest çalışanlar dahil), yeni topluluk merkezli alanlar, ayrıca arıcılık, hammadde toplama ve hatta acımasız etle besleme gibi olağan Sims yükseltmelerini içerir. Acımasız et ve diğer aktiviteler yok.Belki de en büyük değişiklik, sadece bireylerin davranışlarını arttırmakla kalmayıp, aynı zamanda topluluğun genel inşasını ve bölge sakinlerinin oy kullanması için çeşitli politikaları izleyen “ekolojik ayak izini” arttırmasıdır. Ayak izinize bağlı olarak, çok farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Pigula açıkladı: “Sims 4 nötr bir rol oynayabilir ve faydalarını şebekeden çıkarmaya devam edebilir.” “Güneş, rüzgar veya çiğ toplayıcı gibi alternatifleri yeşile çevirmek için kullanabilirler veya yakıt bazlı kullanabilirler Elektrik üretimi sanayiye gidiyor.Sim’lerin sisteme girebileceği çeşitli günlük eylemleri de ekliyoruz. Örneğin, bahçecilik ekolojik ayak izinin yeşil olmasına yardımcı olur. Şenlik ateşi daha endüstriyel hale getirdi. Arka bahçenizden roket fırlatmak endüstriyel ayak izini daha da artırır. ”

Sims 4 yeni güncellemesi neler?

Sims 4 yeni güncellemesi neler? Sims 4 tarihçesi nasıl gelişti?

Sims 4 gelişimi nasıl oldu?

Temel olarak, fikir, hangi yöne giderseniz gidin, ilginç bir şey olacağıdır. Başka bir örnek olarak, Pigula faturaların genişlemede nasıl çalıştığını fark etti. Sim’in faturalarınız bu kez üç kategoriye ayrılıyor: vergi, su ve elektrik. Ve nasıl oynadığınıza bağlı olarak, bu bazı yeni dinamikler yaratabilir. Dedi ki: “Beladan kurtulmak ve kendi hizmetlerinizi yaratmak için Sims’e ilham vermek için faturaları kullanabilirsiniz.” “Ya da belki de dünyayı, yakıt satmaktan daha fazlasını elde edebileceğiniz endüstriyel ekolojik ayak izine yönlendirmek için ilham vermek için kullanıyorsunuz. Jeneratörler için daha fazla para. ”

Her ne kadar çevreyi görmezden gelmek ilginç olsa da (bazı oyun bonusları dahil), bu uzantının eğitim değerinin olmayacağı anlamına gelmez. Pigula, Sims 4 gibi oyunları, oyuncuların “karar vermeden” farklı fikirleri keşfedip deneyebilecekleri alanlar olarak tanımlar. Ekolojik yaşam tarzı mutlaka şu ya da bu şekilde savunmaz, ancak Sims 4 ‘de genellikle aptal olsa bile, bazı kararların etkilerini gösterebilir.

“Eko-yaşam tarzı” gibi deneyimlerin oyuncularımızın çevre korumanın farklı yollarını anlamalarına ve yaşamın tüm yönlerini daha sürdürülebilir hale getirmelerine yardımcı olabileceğini hissediyorum. “Picura açıkladı”. , Oyunculara her zaman kendi isteklerine göre kendi hikayelerini oluşturma seçeneği sunuyoruz. Bu oyunlardaki bazı seçimleri gerçek dünyaya aktarırsanız, kesinlikle onlara bağlıdır, ancak yine de onları geliştirebilirsiniz. ” Ekolojik Yaşam’ın genişletilmiş versiyonu 5 Haziran’da satışa sunulacak.

Sims 4'ün bir sonraki güncellemesi, çevre dostu bir yaşam sürmenize izin veriyor!

Sims 4 gelişimi nasıl oldu?

Sims 4 tarihçesi nasıl gelişti?

Sims 4 tarihçesine göz atalım.

” Sims 4″ Maxis ve Sims 4 stüdyosu tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından piyasaya sürülen bir 2014 yaşam simülasyon oyunudur. Electronic Arts 6 Mayıs 2013’te bir duyuru yayınladı ve oyunun 2014’te piyasaya sürüleceğini ve Microsoft Windows ve Mac OS X platformlarında oynanacağını duyurdu. 2 Eylül 2014’te Kuzey Amerika’daki Microsoft Windows platformu için piyasaya sürüldü. Mac sürümü için, bu sürüm 17 Şubat 2015’te dijital platformdan indirildi. Oyunun konsol versiyonu açıklanmadı. Oyun piyasaya sürüldüğünden beri birçok olumlu ve olumsuz yorum aldı.

Bu Sims serisinin dördüncü oyunudur. Önceki oyunlarla aynı konsepte sahip olan oyuncular Sims’i spor aktiviteleri aracılığıyla kontrol edebilir ve başkalarıyla iletişim kurabilir. Oyun, önceki oyunlar gibi kurgusal oyunlarla bağlantılı olmadan devam eder. Oyunun bu sürümünde, SIM kart oluşturma ve oluşturma modu ekranları yeniden oluşturuldu. Serideki önceki oyunlara dayanarak, bu oyunda duygusal bağlar, kişilik ve sosyal davranış daha önemlidir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Hangi Marka Oyun Bilgisayarı Almalıyım?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478