Sims 4 Sistem Gereksinimleri

12 Gösterim
0

Son yılların en çok oynanan oyunu olan Sims 4 için Sims 4 sistem gereksinimleri açıklandı. Bilgisayar donanımının hızı ve kapasitesi arttıkça, bilgisayar oyunları türleri de artar. Simülasyon tipi bilgisayar oyunları, sanal dünyada gerçeklik duygusuna büyük dikkat çekti. “The Sims” en popüler bilgisayar oyunlarından biri, bir dizi oyun haline geldi, bu nedenle her yaştan insanın tekelinden kurtulmak istiyor. Tüm Sims oyunları dünya çapında geniş bir kitle tarafından oynanır.

Hayat simülasyon oyunları söz konusu olduğunda, ilk akla gelen oyun “The Sims” dir ayrıca ilk akla gelen soru da ” Sims 4 sistem gereksinimleri ” olmaktadır. Sims oyunu, benzersiz bir dünya yaratmak için hayal gücünüzü kullanmanızı sağlar. Bu oyun ile her gün farklı bir hayat seçebilirsiniz.

Sims 4 Nedir?

Şu günlerde ” Sims 4 sistem gereksinimleri ” konusu ile gündeme gelen Sims bir simülasyon oyunudur.

The Sims; Electronic Arts tarafından dağıtılan Will Wright tarafından tasarlanan, Maxis’in önderliğinde tüm Sim oyunlarını içeren stratejik bir hayat simülasyonu bilgisayar oyunu olmaktadır. Sims oyunu, 2000 yılında piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra en çok satan oyun haline geldi ve şimdiye kadarki en başarılı video oyunu serilerinden biri olarak kabul ediliyor. “The Sims” oyununda, insanlar Sims’i eskisi gibi yapabilme şansına sahiptirler.

Sims 4 Nasıl Oynanır

Sims oyunu Yaşam simülasyon oyunu Sims 1 oyunu ile başlar. Serinin diğer sürümlerinde gelişmiş grafikler, komutlar ve diğer yazılım paketleri bulunur. Bu bağlamda, oyun sürümden sürüme değişebilir. Bununla birlikte, genel olarak, Sims oyunu şu şekilde oynanır: İstenen fiziksel özelliklere ve karakter özelliklerine sahip bir karakter Sim oluşturduktan sonra, bir ev veya arazi satın almak için Simoleon’un parasını kullanabilir ve daha sonra Sim oynayabilirsiniz.

Oyunu oynamak için klavyedeki ve faredeki ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Kuralsız sanal bir dünyada, insan yaratmanın ve kontrol etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Sims sistem gereksinimleri unsuru çok düşük olduğu olduğu için ekran kartı, işlemci ve belleği zorlamaz bu nedenle hemen hemen her bilgisayarda bu oyunu oynayabilirsiniz.

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri

“The Sims 4” 2 Eylül 2014’te piyasaya sürüldü ve çeşitli platformlar için uygundur. O zamandan beri hala oyun meraklıları tarafından çok değerli. Sims 4 sistem gereksinimleri ve işlevleri, bir ev bilgisayarına kurulabilmesi için araştırılmıştır.

2 Eylül 2014’te yayınlanan “The Sims 4” oyun meraklılarından tam not aldı. Milyonlarca insan tarafından oynanan Sims 4, sistemin işlevi hakkında bir merak haline geldi. Bilgisayarlarına “The Sims 4” kurmak isteyen oyun severler gerekli işlevleri en doğru yerden öğrenmek istiyorlar.

Sims 4 Sistem Gereksinimleri

Sims 4 Sistem Gereksinimleri

Sims 4 oyunun önerilen ve minimum sistem gereksinimleri şu şekilde olmaktadır:

The Sims 4 Minumum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP – SP3 ve üstü

İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ veya üstü

Bellek: 2 GB RAM

Depolama Alanı: 9 GB

Ayrıca yeni gelebilecek güncellemelere yer açabilmek için 1 GB’lık ayrı alana da ihtiyaç duyar

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600, ATI Radeon X1300, Intel GMA X4500 üstü

The Sims 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 veya 8.1

İşlemci: Intel Core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4

Bellek: 2 GB RAM

Depolama Alanı: 10 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650

Sims 4 oyunu sistem gereksinimleri bu şekilde gösterilebilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*