Riot istemcisi Nasıl Yeniden Başlatılır?

52 Gösterim
0
riot istemcisi nasıl yeniden başlatılır

Riot istemcisi Nasıl Yeniden Başlatılır?

  • Riot istemcisi Nasıl Yeniden Başlatılır? Valorant  oynarken, başlamasını engelleyen herhangi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Elbette normal bir sorun olabilir, yani cesaret oyunu hiçbir zaman başlatılamaz. Bu problemle yalnız değilsiniz, bu yüzden sizinle aynı sorunu yaşayan başka oyuncular var.
  • Genellikle, Valorant’ın başlamamasına neden olabilecek sorunlar hata kodlarından kaynaklanır. Valorant oynarken birçok hata kodu olduğunu biliyoruz.
  • Buradaki hata kodu isyan önleme istemcisi için sorun yaratacaktır. Bu nedenle, Valorant oyununu tam olarak başlatamamanın nedeni budur. İsyan önleme istemcisinin normal çalışmamasına neden olan hata kodu 8-21 hatasıdır. O halde, 8-21 hatasıyla karşılaşırsanız, Riot Client’ta bir hata olması gerekir. Peki bu sorunun çözümü nedir?
  • İsyan müşterilerinin her zaman en istikrarlı olmadığını bilmem gerekiyor. Bu nedenle, Riot Client aracılığıyla her zaman hata alabilirsiniz. Bu nedenle, bu herhangi bir zamanda meydana gelirse, bu konudan utanmanıza gerek yoktur.
  • Aslında Valorant, 7 Nisan 2020’de kapalı beta sürümündedir. Elbette bu, bir milyondan fazla kullanıcının Valorant’a erişmeye çalışmasına izin verdi. Bu ileri düzey kullanıcıların etkisi altında, Riot Client‘ı otomatik olarak düşürecektir.
  • Başka bir deyişle, kahramanın başlamamasına neden olur. Hepimizin bildiği gibi, Valorant oynamak için bir hesabı bağlamanız gerekiyor. Ardından, Valorant’ı sorunsuz bir şekilde başlatmak istiyorsanız, bir Twitch hesabı almanız gerekir.
  • Sözleşmeniz kapalı bir Beta’da Valorant oynamanıza izin veriyor.
  • Öyleyse, isyan karşıtı müşteriyle sorun yaşarsam ne yapmalıyım?
  • Elbette, bu sorunu çözmenin harika bir yolu var. Riot Client‘taki bir hata nedeniyle, yapmanız gereken en önemli şey Riot Client’ı yeniden başlatmaktır. Kolay mı? Ne yazık ki, tüm cesur oyuncular bu yönteme gerçekten hakim olamaz. Açıkçası, bazılarının bunu yapması zor. Onlardan biriyseniz endişelenmeyin, çünkü bu hatayı sizin için düzeltmek için buradayız.
  • İsyanla mücadele istemcisini gerçekten yeniden başlatmak istiyorsanız, lütfen adımlarımızı izleyin! Öncelikle, görev yönetimini açmak için CTRL + ALT + DELETE tuşlarına basmanız gerekir. Ardından Valorant sürecini kapatmak için sağ tıklayın.
  • Bundan sonra, Görevi Sonlandır ı seçin. Son olarak, isyan önleme istemcisini yeniden başlatın. Ancak bazen yukarıdaki yöntem başarısız olur. Ardından, alternatif olarak aşağıdaki yolu uygulamanız gerekir.
  • Öncelikle, Valorant oynamak için kullanılan bilgisayarı yeniden başlatmalısınız. Ardından, sabit ve aktif bir İnternet bağlantınız olduğundan emin olun. Bundan sonra, isyan önleme istemcisini yeniden başlatın. Hatayı çözemezseniz ve isyanla mücadele müşterisini yeniden başlatamazsanız, isyan önleme desteği ile iletişime geçmelisiniz. iyi şanslar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*