Pubg Yetkilendirilmemiş Hatası (KESİN ÇÖZÜM)

174 Gösterim
0
Oyunu kaç kez kapatıp yedekleseniz de PUBG’ye giriş yapamazsınız? “Yetkisiz” 2020 hatası bir sunucu sorunudur ve şu anda çok fazla çözüm bulunmamaktadır.

Pubg Yetkilendirilmemiş Hatası

Bu sorun aslında sürekli karşılaşılan bir problemdir ve rastlanılması olasıdır. Oyuna başlamak için sunucuya bağlanma ihtiyacı ve konsol oyuncularına bir dizi yeni çok oyunculu oyun deneyimi getiriyor.
Xbox One’da ünlü “Yetkisiz” 2020 PUBG hatasını görürseniz, modern Royal Royale oyunlarının sınırlamaları daha belirgin hale gelecektir.
Ne yazık ki, yetkisiz Xbox One hatası aslında PUBG hesabınızda veya konsolunuzda herhangi bir sorun değildir, bu yüzden yapacak çok şey yoktur. Kaldırma ve yeniden yükleme sorunu çözmez ve yeni bir hesap oluşturmaz.

PUBG Lite Not Authorized Fix

Pubg Lite Yetkilendirilmemiş Hatası temel sebebi Tatillerde ve yaz aylarında, prime zamanında aynı anda daha fazla oyuncu bağlandığında, bu sorun daha sık görülür, bu sadece sunucunun aşırı yüklendiğini veya kesintileri gösterir. Bazı oyuncular zaman zaman Xbox One’larını kapatıp tekrar açarak diğer sunuculara bağlanabilir. Bu işlemin herhangi bir şansı olması için, konsolun önündeki güç düğmesine basarak tipik düşük güç moduna girmek yerine ana menüden tam kapatma işlemini tamamlamanız gerektiğini lütfen unutmayın.
Konsolu yeniden başlatmak sorunu çözmezse, lütfen Xbox Live hizmetinin Playerunknown’ın Battlegrounds Kesinti Eşlemesini ve Aşağı Algılayıcı sayfasını kontrol edin. Dünyanızın kesinti raporu ile aydınlatılmış olduğunu görmek harika.
Bu durumda, Xbox’a rapor göndermek ve sorunu görmek ve düzeltmek için bekleyen başka bir şey yoktur. Oyuna şu anda giremeyen PUBG oyuncuları memnunsa, Battle Royale rakibi Fortnite yakın zamanda Xbox One’da benzer sorunlarla karşılaştı. Pubg Lite Yetkilendirilmemiş Hatası çözümünü inceledik..
Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*