PUBG Popülerlik Gizleme Kapatma

93 Gösterim
0

 

PUBG Popülerlik Gizleme Kapatma

PUBG Popülerlik Gizleme Kapatma

PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır?

  • PUBG’nin mobil popülerlik gizleme işlevini iyi anlamayan birçok oyuncu olduğundan, önce bu popülerlik hakkında bilgi vereceğiz. Belki eksik veya yanlış olduğunu bildiğiniz bilgileri yenileyeceğiz. Oyunda 5 farklı popülerlik seviyesi vardır. Bu popülerlik sınıfları, oyunda sizi seven oyuncuların hediyeleri olarak görülebilir.
  • PUBG mobil popülerlik gizleme programının nedeni, herkese açık profiliniz aracılığıyla diğer tüm oyuncuların size en sevdiği popülerliği kimin gönderdiğini görebilmesidir. Bu popülerliğin profillerinde görüntülenmesini istemeyenler bunu gizlemeye çalışıyor. Ancak, sınırlı veri ve internetteki en son veriler nedeniyle, bu işlemler oyuncuları ticaret yapmaya zorlayabilir.

 

  • PUBG Popüler Gizli Program PUBG mobil popülaritesini gizlemek için aşağıdaki adımları izleyin. PUBG mobil oyun lobisine gelin Sağ üst köşedeki profil fotoğrafını tıklayın Açılan menüde “Düzenle” yi tıklayın Sağdaki seçeneklerde “Bağlantı” yı tıklayın Ardından ekrandaki 2 seçenekten “kapalı” olarak işaretleyin Yukarıdaki adımları tam olarak uyguladığınızda, hiçbir oyuncu popülerlikle ilgili istatistikleri göremez. Onları tekrar açmak için, aynı işlemi gerçekleştirerek etkinleştirin.
  • PUBG popülaritesini nasıl gizleyeceğini bilmeyen insanlar için bir sorun olsa da, öğrenmenin çok kolay olduğunu öğrenecekler ve size Pubg mobil popülaritesini nasıl gizleyeceğimizi anlatacağız. PUBG Popüler Gizli Özellik kapalı Popülerlik gizleme, mobil popülerliği gizlemeyi 2-3 adımda yavaş yavaş serbest bırakabileceğiniz bir yöntemdir.
  • PUBG mobil ana sayfasına gidin Profil resmine tıklıyoruz. Açılan sayfada, düzenleyiciyi kimliğinizle aynı sırada tıklarız. Ayrıntılar sayfasında ayrıntıları kapalı olarak işaretleriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*