PUBG Mobile UC Satın Aldıktan Sonra Hesaba Nasıl Geçer?

5 Gösterim
0

PUBG Mobile oyuncuları çoğu zaman daha kaliteli kaplamalara sahip olmak için UC satın alırlar ve satın alım yaparken akıllarında genellikle PUBG mobile UC satın aldıktan sonra hesaba nasıl geçer sorusu bulunur.

Uzun süredir mobil oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan PUBG Mobile, rekabetçi ve takım ruhunu öne çıkartarak birçok oyuncunun PUBG Mobile çok sevmesini başardılar. PlayerUnknown’s Battlegrounds kısaca PUBG, First Person Shooter kategorisinde bulunan bir bilgisayar oyunudur. PUBG Mobile bu oyunun mobil platformlara uyarlanmış versiyonudur.

PUBG Mobile oyununda oyuncular, bir adaya uçakla düşürülen 100 oyuncu arasında son hayatta kalan olmayı hedefliyor. Oyuncular takımlarını veya bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyorlar.

PUBG Mobile ile kendi karakterinizi oluşturarak birçok eğlenceli oyun modlarında tek başınıza veya iki kişilik, üç kişilik, dört kişilik takımlar oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

PUBG Mobile’de Bulunan UC Nedir?

PUBG Mobiel oyununda iki adet para birimi bulunuyor. Bunlardan birisi gümüş, diğeri ise UC adı verilen Unknown Cash. Gümüş para birimini oyun bitiminde veya giriş ödülleri ile elde edebiliyorsunuz. Unknown Cash para birimini ise oyun içinde gerçek para ile satın alımlar yaparak elde ediyorsunuz.

Bu para birimleri ile oyun içinde kimseden üstün olmuyorsunuz. Yani parayı yatıran oyunlarda birini olmuyor. Bu para birimleri ile sadece karakteriniz için özelleştirmeler, silahlarınız için kaplamalar, paraşüt kaplamaları ve araba kaplamaları gibi özelleştirmeleri alabiliyorsunuz. Ayrıca yeni sezonun başında, 600 ile 700 UC arasında değişen Royle Pass biletini satın alarak anında ortalama 4.000 UC hediyesi kazanabilirsiniz.

Unknown Cash para birimini oyun içerinde bulunan mağaza üzerinden veya UC satan web sitelerinden satın alabilirsiniz.

Oyun İçerisinden UC Nasıl Alınır?

PUBG Mobile içerisinde bulunan mağaza ile UC satın almak mümkün. Oyuna girdikten sonra mağazaya girerek UC paketlerini görebilirsiniz. Buradan sizin için en uygun paketleri seçmeniz yeterli. Daha sonrasında ödemeyi yapmanız için Google’ın ödeme servisi olan Google Pay ekranı açılacak. Buradan kredi kartı, mobil ödeme veya Google bakiyeniz ile ödeme yapabilirsiniz.

PUBG Mobile içerisinde bir satın alma yaptığınız zaman bir aktive işlemi yapmanız gerekmez, ödemeniz başarılı olduğu zaman satın aldığınız UC miktarı hesabınıza otomatik olarak geçer.

PUBG Mobile UC Satın Aldıktan Sonra Hesaba Nasıl Geçer?

PUBG Mobile UC Satın Aldıktan Sonra Hesaba Nasıl Geçer?

PUBG Mobile UC Pin Nasıl Kullanılır?

İnternet siteleri üzerinden aldığınız Razer pinler veya Redeem Codelar, E-Pin sistemi ile çalışmaktadır. Bu pin kodlarını istediğiniz hesaba girerek değeri kadar UC miktarını aktarabiliyorsunuz. Aldığınız E-Pinin Razer pin olup olmadığını bilmiyorsanız satın aldığınız sayfaya bakabilirsiniz. Satın aldığınız sayfada pin türü yazmıyor ise destekleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aldığınız kodları aktive etmek için oyuncu id numaranızı bilmeniz gerekiyor.

Oyuncu ID’nizi öğrenmek için;

  • PUBG Mobile oyununa giriniz,
  • Sağ üste bulunan profil fotoğrafınıza tıklayarak oyuncu bilgileri kısmına giriniz,
  • İsminizin bulunduğu kutunun sol üstünde bulunan ID kısmına tıklayarak oyuncu id numaranızı kopyalayabilirsiniz.

Oyunu id numaranızı öğrendiyseniz Razer pininizi veya Redeem kodunuzu kullanmak için;

  • www.midasbuy.com web sitesine girerek PUBG Mobile’ı seçin,
  • Gelen ekrana oyuncu id numaranızı yazarak devam edin,
  • Ödeme Yöntemi olarak satın aldığınız kodun türünü “Redeem Code” veya “Razer Pin” olarak seçin,
  • Satın almış olduğunuz pini yazarak devam edin, Eğer Razer pin kullanacaksanız seri numara kısmını da doldurmanız gerekir.

Bu işlemleri doğru gerçekleştirmiş iseniz “Satın alım başarılı” uyarısını alacaksınız ve PUBG Mobile hesabınıza Pin kodunuzun değeri kadar UC yüklenecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*