Pubg Mobile RedeemCode Nedir?

64 Gösterim
0

Son yılların en fazla oynan ve en sevilen oyunlarından birisi pubg mobiledır. Bu oyun bir çok kişi tarafından oynanmaktadır. Hayatta kalma oyun mantığı ile dikkat çeken pubg mobile, aynı zamanda mobil cihazlardan kolaylıkla ulaşabilmesi sebebiyle çok sevilmektedir. Pubg mobile oyun içi dinamikleri yanında bir de oyun içerisinde yer alan item yanı ekstra materyalleri ile dikkat çeker. Bu materyaller ile farklı görünüşler, farklı silahlar ve silah görünüşleri elde edilebilmektedir. Bir çok oyuncu karakterini kişiselleştirmek amacıyla bu ürünleri elde etmek isterler. Bunun için ya uzun süre oyun oynamalı, puan ve şans faktörleri ile bu ürünler elde edilmelidir, yada para ile satın alınmalıdır. Bu noktada işin içerisine redeemcode denilen kavram girer. Peki Pubg Mobile RedeemCode Nedir? Bu makale ile bu sorunun yanıtına ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda oyun içi UC sistemi, redeemcode nasıl yüklenir ve ID numarası nasıl öğrenilir gibi sorulara yanıt almakta mümkündür.

Oyun İçi Satın Alma Sistemi

Pubg mobile oyun içi satın alma istemi denince herkesin aklına Pubg Mobile RedeemCode Nedir? sorusu gelir. Bu sistem özet olarak oyun içerisinde satın alma sistemine para yüklenmesidir. Gerçek para ile direkt oyun içinde ürün satın almak yerine bu kod vasıtası ile satın alma işlemleri yapılır. Yani sonuç olarak redeemcode aslında bir oyun içi paradır. Bu para yüklendikten sonra oyun içinde istenildiği ürün kredi tutarı yettiğince alınabilir.

Redeemcode Nedir?

Pubg Mobile RedeemCode Nedir? pubg mobile oyuncularının aklını kurcalar. Bu durumda oyunda bir ürün satın almak için kullanılan UC yani oyun içi paraya ulaşma kodlarına redeemcode denilmektedir. Redeemcode’lar oyun içi bazı etkinlikler ile dağıtılmaktadır. Oyuncular bu kodları alarak oyun içi UC’ye çevirir. Bundan sonra ise oyun içerisinde en eşsiz, benzersiz ve ulaşması mümkün olmayan skin, kıyafet ve ekipmanlara ulaşma şansı yakalar.

Redeemcode Nasıl Yüklenir?

Pubg Mobile RedeemCode Nedir? sorusunun cevabı için bu sistemin nasıl çalıştığına ve yüklemenin nasıl gerçekleştirildiğine bakılmalıdır. Öncelikle;

  • Öncelikle redeemcode yüklemek için kendini kanıtlamış olan güvenilir internet siteleri tercih edilmelidir.
  • https://www.midasbuy.com/ot/buy?appid=1450015065#getInfo adresine girilir.
  • Oyun üyeliğinin kayıtlı olduğu adres ve ülke seçilir. Bu seçim yanlış yapılırsa kod yüklenmeyecektir.
  • Gelen ekrandan pubg mobile ID kodu gerekli yere yazılır.
  • Ödeme yöntemi seçilir.
  • Satın alınan redeemcode girilir.
  • Next tuşuna basılır.

Kodlar tek seferlik kullanım hakkına sahiptir. Bu sebeple mutlaka doğru id girildiğinden emin olunmalıdır.

Pubg Mobile ID Nasıl Öğrenilir?

Pubg Mobile RedeemCode Nedir? sorusu ile beraber ikinci soru ise ID nasıl öğrenilir olacaktır. Bu noktada öncelikle mobil cihazdan oyuna girilir. Sağ üst köşede yer alan kısımdan profil sekmesi açılır. Fotoğrafın hemen üstünde yer alan kod ID kodudur. Bu kod doğru olarak not alınır ve böylelikle redeemcode alışverişlerinde kullanılır.

Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Pubg mobile ingilizce tabiri ile bir survival yani hayatta kalma oyunudur. Bu oyunda oyuncular bir uçaktan paraşütle atılarak bir bölgeye gönderilirler. Bu bölge içerisine zaman zaman farklı noktalardan ekipman ve erzak atılır. Aynı zamanda bölge içerisinde gizli yerlerde silah, muhimmat ve hayatta kalma ekipmanı bulunmaktadır.

Oyuncular en kısa zamanda ekipmanları elde ederek üstünlük sağlamayı amaçlarlar. Oyunun temel mantığında son hayatta kalan kişi oyunu kazanacaktır. Üstelik pubg haritası zaman geçtikçe daralır ve oyuncuları benzer noktalara doğru iter. Böylelikle oyuncular farklı kişilerle karşılaşmak zorunda kalarak çatışmaya girmeye zorlanır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*