Pubg Mobile Nick Nasıl Değiştirilir?

116 Gösterim
0

İnsanların bu kadar çok mobil oyunalra önem vermeleri sonucu Pubg Mobile oyunu dünyada en çok oynanan oyunlardan birisi olmuş ve bu oyuncuların en çok merak ettikleri konu ” Pubg Mobile nick nasıl değiştirilir? ” olmuştur.

İnsanlar bazen kendileri için çok önemli olan veya sadece kendilerinin anlayabileceği oyun ” Nick ” yani Takma Adı kullanmış olmaktadırlar. Ne var ki bu takma adlar diğer oyuncular tarafından sıklıkla beğenilmez ve hor görülür. Ayrıca bazı insanlar da oyundaki takma ad kısmına kendi gerçek ismini yazmış ve yüzlerce kişiye kendi erçek profilini paylaşmaktan rahatsızlık duymuştur.

Bunlar gibi durumlardan dolayı başta Pubg Mobile olsun diğer her oyunda da doğru nick seçimi çok önemlidir. Eğer gerçek isminizi nick olarak kullanırsanız, sosyal medya hesaplarınızı açık etmiş olursunuz ve böylece birçok kötü niyetli insan sizi sosyal medya hesaplarınıza ulaşabilecektir.

Doğru nick seçme ve nick değiştirme konusu Pubg mobile oyununa gelince ortada endişeye yer verecek bir unsur kalmaz. Pubg Mobil kullanıcı adını değiştirmenin 3 yolu var olmaktadır.

Bu yollardan 3’ü de sizin için uygun olmazsa ne yazık ki, kimlik kartı ile bir alışveriş sepeti satın almanız gerekecektir. Ama bu işlem için de fiyat hakkında endişelenmeyin Pubg Mobile bu konuda çok cömert davranan bir oyundur.

PUBG Mobile Nick Değiştirme Yolları

Unutmayın, bu yöntemler oyundaki adı değiştirmenize izin verseler bile genellikle sadece bir yöntemdir. Bu nedenle, yazım hataları ile kendiniz için en uygun uzun vadeli ismi seçmek yararlıdır. PUBG değişim kartı bir üründür ve şirket yüksek satış hacmi nedeniyle müşterilerini kaybetmek istemez. İşte o yöntemler:

  • Güncelleme Ödülleri ve PUBG İsim Değiştirme Kartı

ID kartıyla, oyunda görünen adları kullanarak oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu günceller ve bu ödülleri alırsanız, aralarında isim değişikliği kartı da görebilirsiniz. Kartı envanterde görüntüleyerek kullanabilirsiniz. Güncelleme ödüllerinin 0,4 ve üstü için geçerli olduğunu belirtmek gerekir.

  • Seviye 10 Ödülü ile PUBG ID Kartı Almak

Oyunda eğitim görevleri var olmaktadır, bu görevleri yavaş yavaş tamamlanacaktır. Seviye 10 görevi gerçekleştirilinceye kadar oyuna kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Maalesef bonusu aldıysanız, kimlik değiştirme ödülü daha yüksek bir seviyede verilmeyecektir.

  • Bırakın Ödül için Oyun Sizi Geri Çağırsın

Hiçbir şirket üyelerini kaybetmekten mutlu değildir, PUBG Mobile’ın bu pozisyonda olduğu söylenebilir. Hesabınıza 1 hafta içinde girmezseniz, sizi tekrar aramaya hak kazanırsınız. Çoğu ödül bir isim değişikliği kartı da içerebilir. Oyunu 7 gün boyunca başka bir hesapta oynayarak, bu ödülü (kartı yeniden adlandırma) ana hesabınıza verebilirsiniz.

Bu yollar kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen yollar olmaktadır. Pubg Mobile isim değiştirme en kolay ve para gerektirmeyen şekilde bu yollardan faydalanılarak yapılır.

Başka Bir Hesap Üzerinden Oynayabilirsiniz

Eğer isim değiştirme işlemleri size çok zahmetli bir iş olarak geliyorsa cihazınıza yeni bir e-psta hesabı ekleyip o hesaptan yeni bir Pubg Mobile hesabı kurabilirsiniz.

Ayrıca PUBG Mobile, çok fazla sistem kaynağı alan bir oyundur, bu nedenle adınızı beğenmezseniz, PUBG Mobile Lite’ı oyunun güvenliğiyle birleştirmek PUBG Mobile Lite’ı başlatmanıza neden olabilir.

Tüm yöntemleri denediyseniz ancak başaramadıysanız, ve yine de Pubg Mobile takma ad değiştirme konusunda kararlıysanız, ellerinizi cebinize koymanın zamanı geldi. Oyunda bu işlemin fiyatı 180 UC olduğundan, 180 UC satın almak için 3 $ ödemeniz gerekmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*