Pubg Mobile Lipton Kodu Nereye Yazılır?

278 Gösterim
0
Pubg mobile lipton kodu nereye yazılır

Pubg mobile lipton kodu nereye yazılır

 • Pubg mobile lipton kodu nereye yazılır? Bir süredir sizinle PUBG Lite Lipton vaka kampanyasında çalışıyorum. Lipton Ice Tea ile yapılan anlaşmaya göre, bu makalenin konusu Lipton Ice Tea’nin PUBG Lite oyunlarında güvenli kullanımıdır. Bu makalede, kampanyanın koşullarını, güvenlik elde etmek için kod alma ve etkinleştirme sürecini tartışacağım. Her şeyden önce, tanımadığınız insanlar varsa, PUBG’yi kısaca tanıtmama izin verin.
 • PUBG, Battle Royale türünün popüler bir bilgisayar oyunudur. PUBG, piyasaya sunulduğu günden bu yana satın alınan ve oynanan bir oyunudur ve oynatma hacmi insanların dikkatini çekmektedir. PUBG’nin piyasaya sürülmesinden sonra, PUBG üreticileri oyuna çok ilgi duymaya başladılar.İlk olarak, oyunun mobil sürümünü, PUBG Mobile’ı ve sonra PUBG Lite’ı yayınladılar.

 • PUBG Mobile, PUBG’yi çok düşük sistem özelliklerine sahip mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda oynamak isteyenleri cezbetmektedir. Öte yandan, PUBG Lite doğrudan düşük sistemli bilgisayarlar için kullanılır. PUBG Mobile ile karşılaştırıldığında, PUBG Lite, PUBG’ye daha yakın grafik ve oynanışa sahiptir. Buna ek olarak, PUBG oynamak için satın almak için ödeme yapmanız gerekir ve PUBG Mobile ve PUBG Lite tamamen ücretsiz olarak oynanabilir.

 • PUBG ile ilgili bu bilgileri paylaştıktan sonra, bu makalenin konusuna devam edelim. PUBG Lite’da oyun içi öğeler için bir kasa vardır. Lipton ile yapılan anlaşmaya göre, Lipton buzlu çayın açık halkasında bir şifre görünecek. Bu şifre PUBG Lite oyunları için Lipton Buzlu Çay Kasası sağlar. Bir kasa, savaş için özel olarak hazırlanmış bir kasa ve oyunda bulunmayan eşyalar var. Şimdi önce kasadaki eşyalara bakalım.

PUBG Mobile Lipton Kasası İçinde Hangi Eşyalar Bulunmakta?

 • PUBG Mobile Lipton Kasası İçinde Hangi Eşyalar Bulunmakta? PUBG Lite Lipton kılıfında, Lipton Buz Çayı hareketi için özel olarak hazırlanmış 14 ürün var. Lipton Ice Tea açık halkasında bir şifre ile PUBG Lite Lipton kasası alacaksınız. Bu durumda, yalnız paylaştığım 14 projeden 1’ini alacaksınız.
 • PUBG Lite Lipton kılıfındaki öğeler şunlardır: 20.000 kan basıncı 5.000 kan basıncı 1.000 kan basıncı 500 kan basıncı 100 kan basıncı ceket Kukuletalı paraşüt şapka Tişört Ayakkabı Güneş gözlüğü pantolon şort İlk 5 öğedeki hediyeler oyunda size para verecektir. Bu oyunlardaki paraları kullanarak oyunda eşya veya kasa satın alabilirsiniz. En iyi 5 ürün haricinde, hediyeler Lipton temasıyla hazırlanır, bir oyun karakteri olarak oynayabilirsiniz.

PUBG  Mobile Kasasının Şifresi Nerede Yazıyor?

 • PUBG  Mobile Kasasının Şifresi Nerede Yazıyor? PUBG hakkında bilgi verdik, PUBG Lite Lipton davasının içeriğini tartıştık, şimdi bu davanın nasıl satın alınacağı sorusunu cevaplamanın zamanı geldi. İlk olarak, bu kampanyaya dahil olan 200ml, 330ml veya 500ml Lipton Ice Tea’yi satın almanız gerekiyor. Satın aldığınız Lipton buzlu çayın PUBG Lite kampanyasında olup olmadığını görmek için kutuyu işaretlemeniz yeterlidir. Egzersize dahil olan Lipton Buzlu Çay satın aldıysanız, bu mesajı kutuda göreceksiniz.

 • Satın alma kısmını geçtik, kod kısmına geçelim. İlk olarak, Lipton Ice Tea‘nin açık döngüsünü tamamen çıkarın. Altta, toplam 10 basamaklı bir şifre göreceksiniz. Bu şifre size oyunda Lipton davasını sağlayacaktır, ancak önce kodu almak için bu şifreyi kullanmanız gerekir. PUBG Lite Lipton Case kodunu nasıl alabilirim? 10 basamaklı parolayı açık döngünün altında buldunuz. Şimdi Lipton vaka kodunu almak için bu şifreyi kullanma zamanı. Bu kodu almanın iki yolu vardır.

 • İlk önce buraya tıklayın. Açılan pencerede, Lipton Buzlu Çay Şifresi bölümünde açık döngü altına 10 haneli şifreyi girin. Ardından, PUBG Lite’a kaydettiğiniz e-posta adresi bölümünde, PUBG Lite’a kaydolurken kullandığınız e-posta adresini yazın.

 • Bu iki bölümü doldurduktan sonra, Lipton Kasasını Al düğmesini tıklayın.
 • İlk olarak, bilgisayarda yüklü PUBG Lite oyununun simgesini tıklayın.

 • Görüntülenen pencerede, oturum açmak için kayıt sırasında girilen e-posta adresini ve şifreyi girin. Ardından, görünen ekrandan Lipton Buzlu Çay etkinliği ile ilgili resmi bulun ve tıklayın. Tıkladıktan sonra, doğrudan ilk makalede bağlantıyı sağladığım sayfayı açacaktır. Ardından, ilk makaleyle aynı adımları izleyin.

 • Kampanya sayfasına iki yöntemden birini kullanarak girdiniz ve Lipton Buzlu Çay şifresini kullanarak bir PUBG Lite e-posta adresi yazdınız ve Lipton Kapağı Al düğmesini tıkladınız. Yazdığınız bilgilerle ilgili bir sorun yoksa, Lipton vaka kodunu göreceksiniz. Tamamen kopyalanacak kodu seçin, çünkü kodu oyundaki ilgili konuma yapıştıracaksınız. Aldığınız kod da e-posta adresinize gönderilecektir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*