PUBG Mobile İsim Şekilleri Yapmak!

86 Gösterim
0

PUBG Şekilli İsim Nasıl Yazılır?

  • PUBG Mobile İsim Şekilleri Yapmak herkes için önemli hale geldi. Herhangi bir oyun oynamadan önce, herkesin karakterleri için mükemmel bir isim bulması zordur. Oyundaki takma adınız size karakteriniz hakkında çok şey anlatacak ve özellikle PUBG Mobile gibi çevrimiçi oyunlarda insanların sizi kolayca tanımasına yardımcı olacaktır.

  • Ayrıca, çoğu çevrimiçi oyun adınızı çok fazla değiştirmenize izin vermez, bu nedenle herhangi bir değişiklik yapmadan önce düşünmeniz gerekir. Burada, karakteriniz için en iyi PUBG adını nasıl bulacağınızı göstereceğiz.

Karakterinize nasıl isim vermek istersiniz?

  • Herkes farklı şeyler ister ve kendilerini farklı şekillerde ifade etmek ister. PUBG Mobile için en iyi takma adı bulurken, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey, başkalarına ne göstermek istediğinizi belirlemektir. PUBG’de eğlenmek ve adınızı gördüklerinde insanları güldürmek ister misiniz? Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip insanları çekmek ister misiniz? Benzersiz ve unutulmaz bir adla tanınmak ister misiniz?

  • Hedeflerinizi anlamak için kendinize bu soruları sorun, o zaman seçimlerinizi daraltabilir ve PUBG için sizin için en iyi adayı bulabilirsiniz. En iyi isim size en uygun isim.
PUBG Mobile İsim Şekilleri Yapmak!

PUBG Mobile İsim Şekilleri Yapmak!

En iyi PUBG nickleri neler?

En sevdiğiniz karakterlere, karakterlere, sayılara göre adı seçebilirsiniz. Bu tür isimler genellikle diğer oyuncular tarafından kullanılır, bu nedenle “A” yerine “4” yerine, onları benzersiz kılmak için bazı küçük değişiklikler yapmanız gerekir.


Veya “O” ve “O”. Örneğin, PUBG’de, silahın adını ve Kar98, M24, Pochinki gibi yerin adını kullanabilir ve sonra bazı değişiklikler yapabilirsiniz.


Örneğin, Fnatic Sc0utOP takımının ünlü oyuncuları isimlerinde “o” harfi yerine “0” rakamını kullanırlar. Örneğin, bir oyuncuyu öldürdüğünüzde ve kulağa ilginç gelen bir isim seçtiğinizde, PUBG’de adınıza ne olduğunu düşünün.


Ayrıca ada semboller ekleyebilir ve benzersiz olmasını istediğiniz kombinasyonları oluşturabilir veya yalnızca adın önüne ve arkasına sembol ekleyebilirsiniz. Adına özel bir simge eklemek için makalemizi okuyabilirsiniz: PUBG ad simgesi: PUBG mobil kullanıcı adı sembolüne boş alan ekleyin. Sizin için en iyi PUBG adını bulmanın başka bir yolu, istediğiniz kısa ifadeyi kullanmak ve ardından tüm alanı silmektir. Bu şekilde, daha fazla seçeneğiniz olacaktır.


Başkalarına ne söylememeniz gerektiğini söyleyerek ve adınızı kullanarak kolayca şaka yapabilirsiniz. Örneğin, Sug_Madic (benim d * ck emmek) veya Ice_Wallow_Come (c * m yutmak). Son şey, gerçek adınızı bir takma ad olarak kullanabilmenizdir.

Basit şeyleri seven kızlar ve insanlar için, gerçek isimleri kullanmak PUBG isimleri için mükemmel bir seçimdir. PUBG için en iyi kabile adını bulmak biraz farklı olabilir. Klanın adı, birçok insanın tanıdığı ve hatırlaması kolay bir ad olmalıdır. Belirli bölgelerdeki insanları çekmek için klan adlarına konum adları da ekleyebilirsiniz.

PUBG’de Nickimi Nasıl Değiştirebilirim?

Birçoğunuz PUBG’de biraz zaman geçirmiş olabilirsiniz, elbette, sadece adınızı değiştirmek için yeni bir hesap açmak istemezsiniz. Geçerli hesabın adını değiştiremiyorsanız, bulabileceğiniz en iyi PUBG adlarının tümü önemli değildir.


 Neyse ki, PUBG Mobile oyunculara isimlerini değiştirmenin bir yolunu sunuyor. Adınızı günde yalnızca bir kez değiştirebileceğinizi lütfen unutmayın. “Kartı Yeniden Adlandır” adlı bir projeye ihtiyacınız olacak. Listede bulabilirseniz, ona dokunabilir ve adını değiştirmek için kullanabilirsiniz.


Bazılarını kademeli ödül olarak almış olabilirsiniz ve PUBG bu özelliği tanıttığında, bazıları oyunculara ücretsiz olarak sağlandı. Ancak, bir hesabınız yoksa, bulunduğunuz yere bağlı olarak yaklaşık 5 $ olan 180 UC için mağazadan bir hesap satın alabilirsiniz.

EN İYİ PUBG NİCKLERİ!

Şahsen birçok çevrimiçi oyun oynamak için çok zaman harcadım ve PUBG’de kullanılabilecek birçok ilginç isim gördüm.


PUBG’deki karakterler için kullanabileceğiniz en iyi PUBG kullanıcı adlarından bazıları şunlardır:
  • Usta Bate

  • Phuc Dat Bich

  • Baltamı öp

  • b4tm4n

  • Süper non4

  • Yukarı _30_ Ninja

SİZDE KENDİ PUBG NİCKİNİZİ YORUMLARA YAZMAYI UNUTMAYIN.. 🙂


Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*