PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi (Çözümü)

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi (Çözümü)
PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi (Çözümü)

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi (Çözümü)

Pubg Mobile Harita Gidip Gelmesi Sorunu Çözümü Güncel

  • Pubg Mobile oyuncularının sorunsuz evlerde sıkça karşılaştığı çözümlerin listesi aşağıdadır. Pubg Mobile‘da oturum açın. Ayarlar‘ı seçin ve ardından grafik ayarlarını girin. Grafik ayarları en düşük seviyedeyse oyunu sistem özelliklerine göre biraz yükseltmeyi deneyin. Sorun devam ederse, daha fazla yükseltme yapabilirsiniz.
  • Sisteminiz yetersizse ve çok fazla grafik ayarı eklediyseniz, sorun var olmaya devam edecektir, bu nedenle kimse sisteminizi sizden daha iyi tanımıyor ve grafik ayarlarını değiştirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. PUBG Mobil Emülatör Haritalama Sorun Çözümü 2020 Pubg Mobile yüklüyken öykünücüyü açın. Ayar merkezine gelin. Motor bölümünü tıklayın ve OpenGL + ‘yı seçin.

Pubg Harita Gidip Gelmesi Çözümü

  • Çözünürlüğü sistem önerilerine göre ayarlayın. Video kartınız yetersizse, lütfen oyuna yüksek çözünürlükte girmeyin, aksi takdirde hata devam eder.
  • Bu güncellemenin içerdiği bazı yeni özellikler Haritaya Git‘e neden olabilir. Bu nedenle, grafik ayarlarını sıfırlamanızı ve ayarları yeniden düzenlemenizi öneririz. Bu, oyundaki yeni güncellemelerin olmamasından kaynaklanabilir. Bu nedenle, lütfen onarın ve akımını kontrol edin.
  • Haritada sorun olup olmadığını kontrol etmek için diğer haritalara eşleşme girin. Her haritada olursa, bu yaygın bir sorundur. Yalnızca haritadaysa, harita ile ilgili bir sorun vardır.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

CS:GO Trusted Launch Hatası Ve Çözümü

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478