PUBG Mobile Güncellemeleri Nasıl Yüklenir?

28 Gösterim
1

Birçok yeni oyuncunun merak ettiği PUBG mobile güncellemeleri nasıl yüklenir sorusunun yanıtını sizde merak ediyorsanız, kısa bir araştırma yapabilir ve oyunun nasıl güncelleneceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu sayede oyununuzu sürekli güncel tutabilir ve kesintisiz şekilde oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyununuzu güncellemediğiniz taktirde, oyun istemcisi sizi oyuna kabul etmeyecek ve oyun oynamanıza izin vermeyecektir. Bu yüzden oyununuzu otomatik olarak güncellemeli, güncellenmiyorsa el ile güncelleştirmeleri indirmelisiniz.

PUBG Mobile’i İndirmek ve Kurmak

Oyunu ve oyun güncellemelerini indirebileceğiniz en güvenilir yer şüphesiz ki cep telefonu mağazalarıdır. Bu mağazaların her birinde de PUBG mobile oyunu yer almakta ve sürekli olarak güncel tutulmaktadır. Telefonunuz ister Android olsun, ister İOS olsun, oyunu kolaylıkla indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Eğer cihazınızın mağazası ile ilgili herhangi bir problem yaşıyor ve oyunu yükleyemiyor ya da güncelleyemiyorsanız, Androidapk dosyalarının bulunduğu İnternet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu siteleri ziyaret ederek, bugüne kadar çıkmış tüm PUBG Mobile sürümlerine ulaşabilir ve indirerek cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Gene bu siteler üzerinden PUBG mobile güncellemeleri nasıl yükleniröğrenebilirsiniz. Fakat apk yüklemesini sadece Android cihazlarda gerçekleştirebilirsiniz. İOS cihazlarda bu durum mümkün olmayacaktır.

Güncelleme Almazsanız Ne Olur?

Cihazınızda yüklü olan PUBG Mobile için güncellemeleri almada sorun yaşıyor veya güncellemeleri almak istemiyorsanız, oyun istemcisi otomatik olarak sizi oyuna almayacaktır. Bu da sizin oyuna girememeniz ve oyun zevkinizin yarıda kalması anlamına gelir.

Bu gibi bir durumla karşılaşmamak ve kesintisiz bir şekilde oyun oynamak için, PUBG mobile güncellemeleri nasıl yüklenir​​​​​​öğrenmelisiniz. Güncelleme yapmayı öğrenerek, oyununuzu sürekli olarak güncel tutmalı ve gerekli yükleme işlemlerini daima yapmalısınız.

Oyunu Güncellemek için Tercih Edebileceğiniz Yollar

PUBG mobile oyununa belirli aralıklarla küçük güncellemeler ve geniş aralıklarla ise büyük güncellemeler gelmektedir. Küçük güncellemeler genellikle haftada veya iki haftada bir gelirken, büyük güncellemeler belirli ay periyotlarında gelir. Gene küçük güncellemeleri oyun, kendi içerisinde kolaylıkla yaparken, büyük güncellemeleri sizin el ile yapmanız gerekir.

Büyük boyutlu sürüm güncellemelerini indirmek için şu yolları deneyebilirsiniz;

  • Cihaz mağazanızdan güncellemeyi deneyebilirsiniz,
  • Apk arşiv sitelerinden oyunun yeni sürümünü edinebilirsiniz.
  • Tencent’in resmi sitesinden oyunun en son sürümünü edinebilirsiniz.

Bu yollar aracılığıyla oyun için gelen büyük güncellemeleri alabilir veya oyunu sıfırdan yükleyerek güncel halde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Güncellemeleri Nasıl Yüklenir?

PUBG Mobile Güncellemeleri Nasıl Yüklenir?

Cep Telefonları için Güncelleme

Cep telefonları için PUBG mobile güncellemeleri nasıl yüklenirdiye merak ediyorsanız, ilk olarak hangi güncellemeye ihtiyacınız olduğunu öğrenmelisiniz.

​Oyuna belirli aralıklarla gelen küçük güncellemeler, oyun başlangıcında otomatik olarak gerçekleşecektir ve sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Fakat büyük boyutlu güncellemeleri mağazaya vereceğiniz otomatik güncelleme talimatı ile edinebilir veya manuel olarak kendiniz indirebilirsiniz. Güncellemeyi harici olarak indirip yüklemeye karar verdiyseniz, indireceğiniz sitenin güvenilirliğine ve dosyanın temiz olduğuna emin olmalısınız.

Emülatör için Güncelleme

Birçok oyuncunun telefondan oynadığı PUBG mobile, bilgisayar üzerinden de emülatörler aracılığıyla oynanabilmektedir. Fakat birçok kişi emülatörPUBG mobile güncellemeleri nasıl yüklenirbilmemektedir. Hatırı sayılır miktarda kişinin de bilgisayardan oynadığı bu oyunda, gene düzenli gelen küçük ve büyük güncellemeler mevcuttur.

Aynı telefonda olduğu gibi küçük boyutlu güncellemeler otomatik olarak hallolacaktır. Fakat büyük boyutlu sürüm güncellemelerini, emülatör mağazasından veya apk olarak indirip sizin gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bu sayede oyun güncel kalacak ve kesintisiz şekilde oynaman imkanı sunacaktır.

Güncellemeleri Ne Sıklıkla Yapmalısınız?

Oyuna gelen ufak boyutlu rutin güncellemeler, kendini otomatik olarak yükleyecek ve size ekstra bir iş çıkartmayacaktır. Gene aynı şekilde oyuna gelen büyük boyutlu güncellemelerde de oyun, size bildirim verecek ve oyunu güncellemenizi isteyecektir. Güncelleme sonrasında ise oyuna girememeniz için herhangi bir problem kalmayacaktır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*