Pubg Mobile Club Open 2020 Kayıt Yaptırma

12 Gösterim
0

PUBG Mobile Club Open 2020 Kayıt Şartları


Pubg Mobile Club Open 2020 Kayıt Yaptırma koşullarında açıklanan Yaptırma7 maddeyi göreceksiniz. Bu öğeler aklınızdaki soru işaretlerinin çoğunu ortadan kaldıracaktır. Kayıt başvurusu yapıldıktan sonra kadrolar belirlenir.


Yarışmaya katılmadan önce, katılımcılar ikamet ettikleri ülkede yetişkin yaşlarına ulaşmalı ve derecelendirme komitesi ve mobil platform derecelendirme sistemi tarafından belirlenen yaş sınırlarına uymalıdır. Oyuncu, ikamet ettiği ülkede yasal yetişkin yaşına ulaşmazsa, ancak oyunun başlangıç ​​tarihinden fazla ise (16 yaşında, doğumdan en az 16 yıl sonra), oyuna katılmak için ebeveynlerinin veya yasal vasilerinin onayını alabilir.

En az 3 oyuncunun uyruğu kayıtlı alanla aynı olmalı veya en az altı (6) ay boyunca yasal olarak bölgede kalmalıdır. Kayıt sırasında tüm oyuncular Platinum veya daha yüksek bir seviyeye ulaşmalıdır. Takım kadrosu en az 4 oyuncu veya yedek oyuncu ve en fazla 5 oyuncudan oluşmalıdır. Oyuncular yalnızca oyun sırasında mobil cihazları kullanabilirler (oyun içi nakavtlar dahil) Tablet veya bilgisayar simülatörü kullanan oyuncular PMCO kalifikasyonlarını kaybederler.


PUBG Mobile Club Open 2020 Kayıt Süreci


 PUBG Mobile Club Open 2020 Kayıt Süreci nasıl işliyor.PUBG Mobile Club 2020 Açık kayıt süreci aşağıdaki gibidir. Bu öğeler oyunculara resmen ilan edilen öğeleri içerir. Kulübünü hazırla! Kayıt ol! 17-27 Temmuz 2020 tarihleri ​​arasında PUBG MOBILE oyun elemelerine katılın Her haritada en iyi 2 oyun 32 en yüksek skordan 8’ine sahip En iyi takımlar PMCO grup aşamasına katılır

Pubg-Mobile-Club-Open-2020-Kayıt-Yaptırma.jpg.jpg

PUBG Mobile Club Open 2020 Son Kayıt Tarihi


 PUBG Mobile Club Open 2020 Kayıt Şartları neler?  PUBG Mobile Club Open 2020 Son Kayıt Tarihi ne zaman? PUBG Mobil Kulüp Açık 2020, ilk aşaması olarak, ilk kaydını 24 Haziran’da kabul etmeye başladı ve kayıt 12 Temmuz’a kadar devam etti. Kulüp ile bu yarışmaya katılmayı planlıyorsanız, lütfen ellerinizi hızlı tutun ve hemen kaydolun, rakibinizi yenmek için benzersiz bir uyum, strateji ve becerilere ihtiyacınız olacaktır. Bu oyun için bir şans yok.


PUBG Mobile Club Open  Kayıt Sırasında Sorulan Sorular:


Kayıtlı takım adı Kayıt alanı Takım logosu Takım üyesi numarası:

1 (Takım oluşumu) isim e-mail Karakter numarası Uyruk / * İkamet yeri Uyumsuzluk Kimliği Takım üye numarası:


2 isim e-mail Karakter numarası Vatandaşı olduğu ülke Yaşam alanı Takım üye numarası:


3 isim e-mail Karakter numarası Vatandaşı olduğu ülke/ Yaşam alanı Takım üye sayısı:


4 isim e-mail Karakter numarası Vatandaşı olduğu ülke Yaşam alanı


5 Ekibimizin 5 üyesi var evet veya hayır isim e-mail Karakter numarası Vatandaşı olduğu ülke Yaşam alanı PUBG MOBILE Club Open 2020, 16 bölgeden en iyi PUBG MOBILE oyuncularına ve takımlarına sahiptir.

Oyun sırasında takım arkadaşlarınızla herhangi bir iletişim veya cihazda karşılaştığınız sorunlar bir mazeret değildir. Bu nedenle, maçtan önce hazırlık çalışmalarını tamamlayın. Bu oyunu daha iyi oynayarak e-spor kariyerine başlamak isteyen ve dünyanın en büyük mobil e-spor etkinliği olan PMCO 2020 PUBG MOBILE WORLD CHAMPIONSHIP’e katılmak isteyen oyuncular için ilk adım olarak kabul edilir.

En iyilerden biri olduğunuzu düşünüyorsanız ve becerilerinizi göstermek istiyorsanız, ekibinizle bir yıl süren bir savaşa katılabilirsiniz! Eşsiz bir macera sizi bekliyor, bize katılın ve 1 numara olun! Kayıt hakkında bilmeniz gereken diğer tüm bilgiler aşağıdadır. Bilgiler güncellenmişse, size en hızlı şekilde aktarırız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*