Pubg Mobile 14. Sezon Ne Zaman Gelecek?

12 Gösterim
0

pubg-mobile-14-sezon-ne-zaman-gelecek

Pubg Mobile 14. Sezon Ne Zaman Gelecek? PUBG Mobile aynı ada sahip olmasına rağmen, PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan tamamen ayrıdır. PUBG mobil versiyonu, düzinelerce “ada askeri” eylemini içeren PUBG Battle Royale tipinin taşınabilir bir yakınlaştırma sürümüdür. Standart PUBG bu yaz yedinci sezonunu bitirirken, PUBG Mobile 14. sırada yer alacak. 14. sezondan başlayarak, PUBG Corp’un ünlü atış oyununun mobil versiyonu düzenli olarak yeni içerik getirecek, ne bekliyoruz?


PUBG Mobile Sezon 14 çıkış tarihi ne zaman?


PUBG Mobile’ın 14. sezonunun 13. sezonun bitiminden kısa bir süre sonra başlaması ve 12 Temmuz’da başlaması planlanıyor. Yeni sezonun başlangıcından sonra, oyuncular eski ödülleri kazanmak için geri dönemeyecekler, bu nedenle tüm Oyuncak Oyun alanı savaş geçişini mümkün olan en kısa sürede açmak için biraz zaman harcadığınızdan emin olun.


 Sezon 14.Sezonunda Ne Değişiklikler Var?


0.19.0 güncelleme Resmi Twitter’a göre, 0.19.0 güncellemesi 7 Temmuz’da yayınlanacak. Son güncelleme yeni harita Livik’i içerecek. Sezon 14 Royal Pass fragmanı ve seviye ödülleri Resmi bir açıklama olmamasına rağmen, YouTubers geleceklerini sızdırmaya başladı. Yeni “Temel Geçiş” oyun tema sloganı “Alev Kıvılcım” taşıyor gibi görünüyor


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*