PUBG Logo Yapma? PUBG Nasıl Logo Yapılır?

PUBG-Logo-Yapma-PUBG-Nasıl-Logo-Yapılır-scaled.jpg

PUBG logo yapma Pubg nasil logo yapilir ?

Pubg logo yapma pubg nasil logo yapilir ? Uzun süredir mobil oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan PUBG Mobile, rekabetçi ve takım ruhunu öne çıkartarak birçok oyuncunun PUBG Mobile çok sevmesini başardılar. PlayerUnknown’s Battlegrounds kısaca PUBG, First Person Shooter kategorisinde bulunan bir bilgisayar oyunudur. PUBG Mobile bu oyunun mobil platformlara uyarlanmış versiyonudur.


PUBG Mobile oyununda oyuncular, bir adaya uçakla düşürülen 100 oyuncu arasında son hayatta kalan olmayı hedefliyor. Oyuncular takımlarını veya bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyorlar.


PUBG Mobile ile kendi karakterinizi oluşturarak birçok eğlenceli oyun modlarında tek başınıza veya iki kişilik, üç kişilik, dört kişilik takımlar oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


PUBG Lite oyunu, Apple cihazlarda oynatılamaz. Oyunun boyutu yaklaşık 500 MB olmasına rağmen, lütfen en az 1 GB ücretsiz medyaya sahip olduğunuzdan emin olun. Depolama biriminde boş alan olması, beklenen performans sorunlarınızı önler. Oyun performansını daha da geliştirmek istiyorsanız, gereksiz uygulamaları silebilirsiniz. Oyun daha hafif hale gelmesine rağmen, telefonu yormamak çok faydalıdır


PUBG Lite Üzerinde Logo yapmak için birçok farklı site mevcuttur.Bizlerde Sizler için PUBG Logo Yapan Siteleri topladık.


PUBG-Logo-Yapma-PUBG-Nasıl-Logo-Yapılır-scaled.jpg

1-www.placeit.net

2-www.brandcrowd.com

3-en.ephoto360.com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Pubg Mobile Club Open 2020 Kayıt Yaptırma

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478