Pubg ekip engellendi hatası (Kesin ÇÖZÜM)

53 Gösterim
1

Pubg ekip engellendi hatası: Yasadışı programları önlemek için yeni bir hile karşıtı çözüm getirildi. Yeni bir hile önleme programı nedeniyle bir hata mesajı görüntülenirse. Lütfen bu sorunları çözmek için kodu ve ilgili çözümleri inceleyin.

pubg ekip engellendi hatası

Pubg ekip engellendi ÇÖZÜMÜ

Pubg ekip engellendi hatası çözümü artık sorun olmaktan çıkıyor. Maçlar bölümünden ekip kısmında lider olarak ata yapıldığında engelledi sorunu alanlar peki bu sorun çözümü nasıl olacak? Detaylı çözüm videosunu aşağıya bırakıyoruz. Diğer pubg sorunları çözümleri için kodlara bakabilirsiniz.

Pubg Redeem kodları 

Bu kılavuz, son ayın PUBG mobil kullanım kodlarını, ödüllerin bir listesini ve bunların nasıl kullanılacağını sağlar. Eğrinin ilerisinde kalmak istiyorsanız, bu kılavuzu yer imlerine eklemeli ve yeni kod keşfettikçe güncellemeye devam edeceğimiz için düzenli olarak kontrol etmelisiniz.O zaman redeem kodlarına geçelim.
  • BEAUTY – (new)
  • PEACE – (new)
  • HEALTH – (new)
  • LUCKY – (new)
  • HAPPINESS – (new)
  • LOSTFREQPUBGM  (Space Playlist’inize Lost Frequencies yeni single’ını ekler)

PUBG MOBİLE EŞANTİYONLARI

PUBG mobil oyunlar Burada, PUBG Mobile’da ücretsiz içerik almak için mevcut yöntemleri özetleyeceğiz: Ücretsiz Royal Pass: Royal Pass’e ücretsiz olarak başvurabilir ve ardından oyunlar ve sıralamalar aracılığıyla ödüller kazanabilirsiniz. Ödüller için günlük zorluklar ve haftalık meydan okuma görevleri de vardır. Görevler: Başarılar, ilerleme görevleri ve eğitim kampları, hedeflerinize ulaşmanız için size hedefler sağlar, böylece ücretsiz oyun içi ödüller kazanabilirsiniz.
Puan dükkanı: Mobil puan kazanmak, ödüller kazanmak için şanslı bir çekilişe katılmanızı sağlar Uyumsuz hediyeler: PUBG Mobile’ın ikiliğinin bazen hediyeleri ve bonus oyunları vardır. Bunlar Discord Olayları sekmesinde bulunabilir. Giriş: Genellikle, yedinci günde size bir kahraman sandığı sağlamak için her gün ve her hafta ödül girişleri gibi oyuna giriş yaparak ödüller kazanabilirsiniz. Etkinlikler: PUBG mobil etkinlikleri, ücretsiz öğeler almanın harika bir yoludur. İkincisi, Blue’s Secret, Moonlight Mansion ve Blackpink X ve PUBG Mobile’ı içerir.
PUBG mobil kurtarma kodları zaman sınırlamaları getirebilir, son teslim tarihinden önce bunları kaç kişinin etkinleştirebileceğini bilmiyoruz ve bu kılavuzla, onlar ayrılmadan önce mevcut her şeyi alabileceğinizi umuyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*