Pubg download obb service is running ne demek?

14291 Gösterim
8

Pubg download obb service is running ne demek? bu sorunun cevabını inceleyeceğiz.


  •  PUBG Mobile‘ı yüklerkenı  birçok indirme hatası alabilirsiniz.

  • Pubg Mobile üzerine sürekli yeni güncellemeler geldiği için indirme hataları karşımıza çıkıyor elbette bu hataların ayrı ayrı çözümleri mevcut. Gelin adım adım hata çözümlerine göz atalım!

  • Öncelikle cihazda yeterli alan olup olmadığını kontrol etmelisiniz.. İkinci olarak internet bağlantılarınızı değiştirmeyi deneyin. Üçüncü bir yöntem oyunu tamamen kapatıp daha sonra tekrar girmek.Bir diğer giriş yöntemi ise sosyal medyayı örneğin (Facebook ) üzerinden bağlanıp  bir sonraki girişlerinizi tekrar tekrar kullanıcı adı şifre girmeden otomatik olarak girmek olabilir.Buda hataları azaltır.Çevrenizde oyunu oynayan insanlara veya internet üzerindende hatayı sorgulayıpta o hata ile ilgili çözüme ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Download Obb Service İs Running Çözümü!


  •  Güncellemeden dolayı artık çok sık karşılaşılan bu hatanın öncelikli çözümü  internet erişimini değiştirmesi yani (VPN) kullanmak önemle tavsiye edilir WiFi veya mobil veri yoluyla VPN uygulamasını kurup kullanmayı deneyebilirsiniz. Ancak oyuna giriş sağladıktan sonra bu yöntemi kullanmanızı tavsiye etmeyin. Oyuna girdikten sonra vpn’nin kapatılması önerilir Yüklemeyi kaldırıp yeniden yükleyerekte oyunu deneyebilirsiniz.

Pubg download obb service is running ne demek

PUBG Mobile Downloading Resources Hatası ve Çözümü


İnternet bağlantısı kontrolü: Öncelikle, lütfen internet bağlantınızın kesilmediğinden emin olun. Android ve iOS kullanıcıları 3G / 4G bağlantıları aracılığıyla oyun oynamaya çalıştıklarından dolayı bazen aksaklıklar sebebi ile internet kesintisi yaşanabiliyor. . Bu nedenle, WiFi‘ye bağlanın ve tekrar oynamayı deneyin.. Aşağıdaki videoyu izleyip hata çözümüne ulaşabilir isterseniz video altındaki açıklama ile çözüme ulaşabilirsiniz..


 

 

Geçerli sürümü kaldırın ve en güncel sürümü yeniden yükleyin Bu hatanın başlıca sebebi en son güncellemeden sonra meydana geldi., PUBG Mobile’daki bu tür sorunlar artmaya başladı.  Android veya iOS cihazlara da yüklenen PUBG mobil cihazını kaldırın. WiFi ağına bağlandıktan sonra, lütfen geçerli sürümü App Store veya Google Play’den tekrar indirin. Sorun hala çözülmediyse, lütfen eski sürümü yükleyin ve oyunu açın. Oyunu açtıktan sonra,  en son sürüme güncelleyin.


Tüm bu yöntemleri uyguladıktan sonra sorunu hala çözemiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin. Bu yöntem sadece Android cihazlarda çalışıyor. Android cihazlar için: Android cihazınızın depolama klasörünü açın. Depolama klasöründe Android> obb klasörünü açın. ADF klasöründe bulunan com.tencent.ig klasörüne bağlanın.


Bu klasörde bulunan main.9630.com.tencent.ig.obb dosyasını Depolama> .backups klasörüne taşıyın.

Ardından Depolama klasörüne dönün ve Android> obb> com.tencent.ig klasörüne gidin. Com.tencent.ig klasöründeki PUBGMOBILE.apk veya PUBG Mobile apk dosyasının görünümünü silin.


Ardından oyunu çalıştırın, 10 saniye bekleyin veya oyunu kapatın.


Şimdi depolama klasörüne geri dönün ve Android> obb> com.tencent.ig klasörüne gidin. Main.9630.com.tencent.ig.obb.tmp dosyasını tekrar silin. Depolama alanına dönün ve .backups klasörünü girin. Bu klasördeki main.9630.com.tencent.ig.obb dosyasını kontrol edin ve Depolama> Android> obb> com.tencent.ig klasörüne taşıyın. Oyunu çalıştırın ve bir süre bekleyin. Bir süre bekledikten sonra oyun sorunsuz bir şekilde çalışır.


 

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*