Otobüs Simulator Ultimate apk nedir?

Otobüs Simulator Ultimate nedir Bus Simulator Ultimate hileleri

Otobüs Simulator Ultimate nedir? Bus Simulator Ultimate hileleri

Otobüs Simulator Ultimate apk nedir? Otobüs Simulator Ultimate Nasıl Oynanır?

 • Otobüs simulator ultimate  kullanmaya yeni başladıysanız ve bunu yaşamak için PC ve mobil platformlarda BlueStacks programını kullanabiliyorsanız, bu makalede oyun hakkında faydalı ipuçları bulacaksınız.

 

 • Android ve iOS cihazlar için Android mobil oyun geliştiricisi Zuuks Games tarafından yayınlanan Otobüs Simulator Ultimate 10 milyondan fazla indirme aldı ve büyük başarı elde etti.

 

 • Şehirler arasındaki otobüs şoför koltuğunda oturan oyunumuz, son yıllarda mobil platform sayısını artıran simülasyon oyunlarından biridir. Oyun daha önce mobil platformlar için çeşitli simülasyon oyunları geliştirdi ve şu anda mobil platformlarda mevcut olan en ayrıntılı otobüs simülasyonu
Otobüs Simulator Ultimate nedir? Bus Simulator Ultimate hileleri

 Otobüs Simulator Ultimate hileleri Otobüs Simulator Ultimate apk android club

Otobüs Simulator Ultimate Oyunu Kurulumu Nasıl Yapılır?

 • BlueStacks‘ta oyunu çalıştırmadan dünyanın en hızlı mobil oyunlarını oynayabilecek bir Android emülatörü oynamak istiyorsanız, bilgisayarınıza BlueStacks‘ın en az 4.1 sürümünü yüklemelisiniz. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra, oyunları sol üst köşedeki arama düğmesinden arayarak veya yazılımın PlayStore‘unda Otobüs Simulator: Ultimate‘ı bularak yükleyebilirsiniz.
 • Oyunu açtıktan sonra, oyundaki klavyedeki tuşların nasıl kullanılacağını göreceksiniz. Gerekirse, ayarları buradan değiştirebilirsiniz. Oyuna ilk kez yüklerken ve girerken, sistem oyunu oynamak için hangi alanı kullanmak istediğinizi soracaktır. Avrupa seçeneğini işaretledik. Daha sonra “İndir” sekmesini kullanarak oyunu indireceğiniz ikinci oyun yükleme ekranını göreceksiniz. “Mini Oyunu İndir” seçeneğini seçtikten sonra “Tamam” diyoruz ve oyun indirilmeye başlıyor.

Otobüs Simulator Ultimate nedir? Bus Simulator Ultimate hileleri

Otobüs Simulator Ultimate Oyunu Kurulumu Nasıl Yapılır?

 • Yerli mobil oyun stüdyosu Zuuks Games tarafından geliştirilen Otobüs Simulator Ultimate apk, geçen hafta App Store ve Play Store’da ücretsiz olarak yayınlandı. Kısa sürede çok dikkat çekti. Haftada yaklaşık 1,5 milyon kez indirildi. Bugüne kadar, Otobüs Simulator Ultimate hala mobil cihazlarda en ayrıntılı bilgiye sahip otobüs simülasyonudur, bu yüzden öne çıkıyor. Oyun otobüs simülasyonunda bulunan hemen hemen tüm detayları içerir. Yemek servislerinden sürücü radyolarına kadar en ince ayrıntıları düşünüyoruz. Oyuna küçük bir otobüsle başladık ve filomuz her geçen gün büyüyor, daha fazla yere uçuş düzenliyoruz.
 • Otobüs Simulator‘daki amacımız: Nihai hedef, farklı şehirlerde ve ülkelerde ofisler açmak ve aralarında seyahat organize ederek para kazanmak. Bir şehir seçmek çok önemlidir çünkü sadece ofisin bulunduğu şehirler arasında uçuşlar düzenleyebiliriz. İlerledikçe, yeni sürücüler alarak farklı otobüsler satın alabilir ve kârımızı artırabiliriz. Otobüs Simulator Ultimate bize başlangıçta bir otobüs sağladı ve Tekirdağ ve Kocaeli şehirlerinde 2 ofisi var.

Otobüs Simulator Ultimate apk nedir? Otobüs Simulator Ultimate Nasıl Oynanır?

Bus Simulator Ultimate hileleri nelerdir?

 • İlk olarak, ekranın sağ üst kısmındaki “Keşifler” düğmesini tıklarız. 4 kurs belirledikten sonra, yollarımıza yol tarifleri, ücretler ve ekranda seçenekler sunarak yola çıkmaya hazırız. Bu noktada dikkatli olmalıyız, çünkü bilet pahalı hale getirilirse daha fazla yolcu bulamayabiliriz. Uçak biletini çok ucuz yapsak bile, tüketeceğimiz yakıt maliyeti ve sağladığımız atıştırmalıklar kazandığımız para ve acıyı aşabilir.
 • İlk kez başladık Bilgisayarınızda BlueStacks aracılığıyla Otobüs Simulator Ultimate oynuyorsanız, varsayılan kontroller aşağıdaki gibidir: W: gaz kelebeği S: fren A-D: sola dönün GAP: El Freni F: Motoru çalıştırın Not: Ayrıntılı tuş sırasını BlueStacks‘ın “Oyun Kontrolü” sekmesinden görüntüleyebilir ve gerektiğinde değiştirebilirsiniz. Otobüse bindikten sonra, yapmamız gereken ilk şey haritada gösterilen yere gidip yolcuları almak. O konuma otobüsü park ettikten sonra, bagajı ve kapıları sırayla açtık ve yolcuları götürdük. Tüm yolcular otobüse bindikten sonra başlayabiliriz. Varış noktasını GPS ile gerçek zamanlı olarak kontrol edebiliriz.

 

Otobüs Simulator Ultimate nedir? Otobüs Simulator Ultimate hileleri

 • Otobüs Simulator: Ultimate’da yolcu konforunu korumak çok önemlidir. Ekranda yolcu memnuniyetini ve açlığı gösteren iki gösterge vardır. Ludriving’in sürüş ve kazaları yolcu memnuniyetini azaltacak ve uygun bir zamanda yenilenmesi, aracın multimedya ekranını etkinleştirme ve gerektiğinde klimayı çalıştırma memnuniyetini artırabilir. Yolculuk sırasında dizelimiz tükenirse, benzin istasyonundan dizel almamız gerekir, polisle karşılaşırsak durmalıyız. Ayrıca, uzun mesafeli dinlenme tesislerinde yollarda park etmek de yolcu memnuniyetini artıran şeylerden biri.
 • Otobüs Simulator Ultimate‘a eklenecek yeni özellikler Oyuna eklenen Türk ve Avrupa şehirleri gerçekçi bir şekilde modellenmiştir. Oyuna Karadeniz, İstanbul-Ankara ve İzmir otoyolları gibi birçok ikonik otoyol eklenecek. Çok oyunculu oyunlar: Kullanıcılar birbirlerine arkadaş ekleyebilir. Ortak şirketler yönetebilir. Bu şekilde gelir elde etmek daha kolay olacaktır. Dinlenme alanı ve terminaldeki diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Bu aşamada, ortak sürüş fonksiyonu dikkate alınmaz. Oyunun PC sürümü Windows Mağazası’nda yayınlanacak. Kullanıcılar oyuna PC ve mobil cihazlardan devam etmek için Zuuks Social hesabıyla giriş yapabilir. İstanbul Harem terminali oyuna yeni bir biçimde eklenecek.
Otobüs Simulator Ultimate hile android club  ve Otobüs Simulator Ultimate apk android club için buradan devam edebilirsiniz.
Kaynak : 10
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Hangi Marka Oyun Bilgisayarı Almalıyım?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478