NBA 2K21 MyPLAYERModu

14 Gösterim
0

NBA 2K21’ de artık kadın oyuncu oluşturabilirsiniz ve bu sayede oyun üzerinde ilk kez nba 2k21 myplayer modu bölümü kadın oyuncu yer alabilecektir. Bu sürümde kadın oyuncu oluşturarak WNBA’ de boy gösterebilmeniz mümkün olabilir.

MyPLAYER Modu Nedir?

NBA 2K serisi içinde pek çok oyuncu en sevdiği ve kullandığı oyun modu MyPLAYER adında ve kendi oyun aktarımına sağlayabilen mod olmuştur. Bu modda ise şimdiye kadar yalnız NBA’ de mücadele edebilen erkek oyuncu grupları oluşturuyordu. Ama artık oyunlarda The W adında ve moda sahip kadın basketbol oyuncular oluşturarak WNBA’ de profesyonel kariyer yapılabilmesi mümkün olacaktır. 12 profesyonel takım tamamen de bu oyun üzerinde yer alabilir.

NBA 2K21 Myplayer Modu

NBA 2K21 Myplayer Modu

Bu Modu Oynamak

Aynı şekilde çevrimiçi olarak 3’ e 3 çok fazla oyunculu maçların da gerçekleştirilmesi mümkün hale gelecektir. Pota perileri olmaya nba 2k21 The w NBA 2K21 myplayer modu hazır olan hem WNBA takımları lisansları hem de oyuncu oluşturularak ilerleme sağlayan bir potansiyele de sahiptir. Oyun esnasında kadın varsa, kariyer oluşturabilme modu ile de teknik açıdan kadın bir hiperstar oynamak mümkün hale gelebilir. Hatta bu durum geç kalınan bir yenilik sistemi olarak gözükür.

Nasıl Olur?

Açıklanan bu yeni mod için olan bir kısa fragmandan konuşulacak olursa, yeni özellik, geleneksel MyPLAYER versiyonunu biraz tıraşlamış bir versiyon olarak görülebilir.

  1. The W modu için Neighborhood özellikleri mevcut değildir. Oyun yapımcısı 2K Sports şu an özellik üzerinde yenilik de geliştirmektedir.
  2. Oyun oynamak günümüzde oldukça geniş kitleler üzerinde yayılmış hobi haline gelmiştir. Kadın oyuncu sayısı da hali ile git gide yükseliştedir.
  3. Oyun firmaları bu kitlenin çekilebilmesi için de kadın oyuncuları kendisine daha da çok ifade edeceği fırsatı sunmaktadır.

Basketbol seven pek çok kişi hayallerinde iyi bir basketbolcu olabilmek ve günü birinde bir NBA takımında oynayabilmek yer almaktadır. Bu zor hayalin gerçekleştirebilmenin sanal dünyada üzerindeki en kolay yol ise NBA 2K serisi üzerinde yer alan MyCareer modu deneyimidir. Bahsi geçen seride diğer oyunlarda olmuş olduğu gibi NBA 2K21 oyununda MyCareer modu üzerinde mücadele ederler.

NBA 2K21 MyPLAYER Modu Ne Zaman Çıkacak?

NBA 2K21 Xbox Series dünya geneli üzerinde 10 Kasım’ da; Play Station 5 ise ABD, Japonya, Meksika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore’ de 12 Kasım tarihinde ve dünya üzerinde geri kalan ülkeler içinde de19 Kasım tarihinde çıkacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*