Metin2 Won Satımı Nasıl Yapılır?

58 Gösterim
0

Günümüzde gençlerin en beğeni ile vakit geçirdiği bir MMORPG oyunu olan Metin2, Metin2 won satımı nasıl yapılır sorusu ile gündeme tekrar gelmiştir. Oyun içinde belli bir miktar paraya denk gelen Won internet üzerinden alınıp satılabilirliği özelliği ile birçok Metin2 oyuncusu tarafından çokça kullanılır.

Won bir hesabın değerini belirleyen en önemli unsurlarda bir tanesidir. Bireyler istedikleri zaman Won alıp hesaplarını güçlendirebilir ya da hali hazırda hesabında bulunan Won öğelerini gerçek hayatta satıp para kazanabilir. Bu seçenek Metin2 oyununda insanların karşısına çıkan birçok seçeneklerden biridir.

Won Nedir?

Won Metin2 oyununda bulunana bir para miktarıdır. Oyuncular Won’a 100 M yani 100.000.000 Yang ile sahip olabilir. Won oyun içinde çok değerli olduğu için oyun dışında gerçek para ile satılabilmektedir. Metin2 oyuncularının çoğu Metin2 won satımı nasıl yapılır? Unsuru ile elinde fazla olan Won’ları belirlene fiyata o oyunu oynayan diğer arkadaşlarına satmış ve kar elde etmiştir.

Metin2 Won

Metin2 Won

Won Nasıl Elde Edilir?

Metin2’de oyuncuların ihityacı olan eşyaları alıp daha da güçlenmesi için paraya yani Won’a ihtiyacı vardır. Won oyunda ilerleyip para kazanarak elde edilebileceği gibi internette Won satan sitelere girip oradan da satın alım işlemi ile de kazanılabilir.

Metin2 oyuncusunun Won kazanma seçenekleri şöyledir:

  • Öncelikle oyun içinde belli bir gelişmişlik ve güç elde edilir. Böylece oyuncunun para yani ” Yang ” kasması daha da kolaylaşacaktır. 100M Yang yani 100.000.000 Yang 1 Won değerindedir. Oyuncular gerekli Yang’ı kasma işlemini başarı ile tamamladıktan sonra, Metin2 oyunundaki depoya gider ve önce “Döviz Bürosu” nu ve ardından “Ateşi Wona’ya Dönüştür” ü tıklaması gerekir. 100M (100.000.000) Yang ve 3M (3.000.000) komisyon ödediğinizde 1 Won kazanır.
  • Diğer bir yol ise oyunda elindeki Won’ları satan birini bulmak veya bu işin ticaretini yapan sitelere başvurmak gerekir. Anlaştığınız birey ile güvenli bir ödeme yapmak çok önemlidir. Bu yüzden Metin2 Won satışı yapan güvenli ve onaylı sitelerden bu ticareti yapmak oyuncu için daha faydalıdır. Won alım işleminin devamında Won alınacak kişi ile görüşülür ve anlaşılır. Bu anlaşmanın sonucunda hem Won alıcısı hem de Won satıcısı oyunda aynı yerde buluşur. Bu buluşmanın sebebi Won’ların oyun içinde bir sistem olan ” Ticaret Sistemi ” ile aktarılabilmesidir. Her iki oyuncuda ticaret penceresini açar ve Won satıcısı o pencereye satacağı Won’ları yükler ve onaylama tuşuna basar. Aynı şekilde alıcı da eğer anlaşma şartları yerine getirilmiş ise onayla tuşuna basar ve Won’ların yeni sahibi olur.

Belirtildiği üzere Won alımı ya emek ile ya da para ile gerçekleşebilmesi ile birlikte Metin2 won satımı unsuru internet üzerinden Metin2 oyuncularına sunulan bir hizmettir.

Metin2 Won Satımı

Metin2 Won Satımı

Metin2 Won Satımı Nasıl Yapılır?

Anlaşılacağı üzere internetten Won alımı işleminin gerçekleşebilmesi için Won satımı işleminin de mümkün olması gerekir. Bu işleminin mümkün olduğunu öğrenen her Metin2 oyuncusu elindeki Won’ları satıp para kazanmak için Metin2 won satımı nasıl yapılır sorusunu tarayıcılarında çokça aratmıştır.

Won satışı yapabilmek için öncelikle bireyin elinde hazırda beklettiği Won’ları olması gerekmektedir. Birey satışa çıkaracağı Won sayısını belirledikten sonra bu işin ticareti yapan sitelere satabilir ya da oyunda tanıştığı veya çevresinde Metin2 oynayan oyunculara da satım işlemini yapabilir.

Bu yöntem diğer yöntemden daha hantal olmasına rağmen daha fazla kar getirir. Çünkü bu işin ticaretini yapan siteler Won üzerine belli bir komisyon ücreti koyar ve bu komisyon ücretini Won alacakları bireyden keser.

Görüldüğü üzere Metin2 won satımı nasıl yapılır sorusu hiç komplike olmayan her oyuncu tarafından kolayca cevaplanabilecek bir sorudur.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*