Hangi Marka Oyun Bilgisayarını Almalıyım

154 Gösterim
0

Hangi Marka Oyun Bilgisayarını Almalıyım?

Oyuncu Bilgisayarları nasıl olmalı?

Hangi Marka Oyun Bilgisayarını Almalıyım? Oyuncu Bilgisayarları nasıl olmalı? sorusunu birlikte inceleyelim.Bilgisayarlar birçok 0 ve 1 yardımı ile tüm dünyayı elimizin altına taşıyan teknolojik anlamdaki en büyük devrimdir.

Hayatın çoğu alanında kullanılan bilgisayarlar okul ve eğitimden insanların iş ve çalışma hayatına kadar pek çok alanda kullanılmaktadır.

İnsanların günlük hayatlarında eğlence amaçlı olarak da sıkça kullanılmakta ve hatta bilgisayarlar bu alanda daha çok kullanılmaktadır.

Tabi ki resmi alanlarda ve bazı çalışmalarda çok fazla kullanılmaktadır ama normal bir kimsenin evinde oturuyor iken bilgisayarla geçirdiği vakit baya bir uzundur ve bunun çoğunu sosyal medya, film ve dizi, oyun ve alışveriş sitelerinde geçirmektedir.

Hangi Marka Oyun Bilgisayarı Almalıyım?

Gençler için oyun bilgisayarı önemi? 

Özellikle gençler tarafından oldukça yoğun bir şekilde ilgi gösterilen bilgisayarlar zaman içerisinde daha da gelişerek özel bir alan olan oyun sektörü için ayrıca bir değişime uğramıştır. Oyun oynamak için özel üretilen oyuncu bilgisayarları diğer normal bilgisayarlara göre donanım açısından daha üstün olan boyun bilgisayarları fiyat konusunda da çok tüksek olmasına rağmen oyuncular tarafından her geçen gün daha da tercih edilmekte ve alışveriş listelerinin başında er almaktadır.

 

 

 

Oyuncu Bilgisayarı Nasıl Olmalı? Hangi Marka Oyun Bilgisayarı Almalıyım?

2- Son yıllarda çıkmakta olan yüksek grafiklerde olan ve çok fazla dahili depolama kaplayan oyunlardan dolayı bir oyuncu bilgisayarının görüntü ve depolama alanında olabildiğince üst düzey seçilmesi gerekir. Bunların yanında bellek ve işlemci tarafından da iyi seçimler yapılmalıdır. Eğer bir bilgisayarın önünde oyuncu emaresi varsa o bilgisayarlar genellikle LED ve RGB olarak ışıklandırılması olaya ayrı bir hava katmaktadır ve kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

 

Hangi Marka Oyun Bilgisayarı Almalıyım? Oyuncu Bilgisayarları nasıl olmalı?

 

En İyi Oyuncu Bilgisayarları

 

  • Asus ROG Xephyrus S GX701

 

  • Casper Excalibur

 

  • Lenovo Legion Y530

 

  • Canavar Abra A5 V15.3

 

  • MSI GF63 İnce 9SC-058XTR

 

  • Asus FX505GD-BQ108T

 

  • Canavar Tulpar T7 V19.4

 

  • MSI GL65 9SC-041XTR

 

  • Dell XPS 13

 

  • Acer Predator Helios 300

 

Hangi Marka Oyun Bilgisayarı Almalıyım?

Bilgisayar üzerine olan alışveriş sitelerinde hazır olarak dizüstü şeklinde olan oyuncu bilgisayarlarının yanı sıra farklı markaların farklı modelleri ile karma olarak oluşturulmuş bilgisayar kasaları ve kullanıcının dilediği gibi bir araya getirip ortaya bir bilgisayar koyması için çeşit çeşit bilgisayar bileşenleri bulunmaktadır. Alıcılar diledikleri gibi ASUS, CASPER, LENOVO, MONSTER, RAZER, MSI, DELL ve ACER gibi birçok markanın dizüstü şeklindeki bilgisayarlardan da almak düşünülebilir.

 

Hangi Marka Oyun Bilgisayarı Almalıyım? Oyuncu Bilgisayarları nasıl olmalı?

Hangi model oyun bilgisayarları almalıyım?

Hangi model oyun bilgisayarları almalıyım?

3-Ama öte yandan da Vatan Bilgisayar, İtopya ve İncehesap.com gibi dükkanı olan ve sanal alışveriş sitelerinden kullanıcıların kendi birikim ve araştırmalarının yanı sıra bilirkişilere sorarak sıfırdan toplanan oyuncu bilgisayarları son zamanlarda çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun yanında bu site ve şirketlerin denenmiş hazır toplama bilgisayarları oyunculara daha ekonomik ve yüksek performans şansı sunmaktadır.

 

En iyi oyuncu bilgisayarları?

4-Oyun bilgisayarı ve bilgisayar bileşeni olarak tercih edilmesi gereken markaların başında MSI gelmektedir. Bunu ASUS ve CORSEİR takip ederken devamında RAMPAGE, COOLER MASTER, GİGABYTE, RAZER ve XIGMATEK gibi markalar gelmektedir.

 

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*