Halo Infinite’in Çok Oyunculu Modu

13 Gösterim
0

Halo İnfinite için bekleyen oyuncuların sayısı her geçen gün artarken halo ınfinite’in çok oyunculu modu hakkında yeni gelişmeler açıklanmaya başlandı. Yapılan son duyuru ile anlaşılan duruma göre 2021 yılının sonbahar döneminde oyunseverler ile buluşması beklenen oyunun çok oyunculu modunun ücretsiz olmasına karar verildi. Aynı zamanda oyun geliştiriciler heyecanın daha da artmasını sağlamak için ekran görüntüleri paylaşarak bazı güncellemeler hakkında paylaşım da yapmış oldu.

Zamanında Yapılamayan Güncelleme

Yapılan güncellemeler ile Microsoft tarafından Xbox serisi ile birlikte oyuncularla tanıştırılması beklenirken ertelenmesine karar verildi. Oyunun çıkış zamanı konusunda net bilgi beklentisi sürerken yapılan son açıklama ile 2021 yılına ertelendiği öğrenilmiş oldu. Tarihin uzak olmasından kaynaklı olarak net gün ve detay verilmezken sonbahar aylarına yetiştirileceği konusunda kesinlik sağlandı. 15 Kasım 2021 tarihi oyunun 20. yıldönümü olarak planlanıyor. Şirketin yayınlama tarihi olarak bu günü kullanabileceği de olasılıklar arasında bulunuyor.

Grafik Değişimleri

Halo İnfinite geçen sezon Xbox games aracılığı ile 9 dakikayı kapsayan bir kısa oyun haliyle tanıtılmıştı. Ama geliştiriciler tarafından işlemleri devam eden oyunla alakalı en net yorumlardan bir tanesi grafiklerin yetersizliği olarak göze çarpmıştı. Bu durum ele alınarak grafiklerin tamamen yenilenmesine karar verildi. Yetersiz olduğu bilinmesine karşılık paylaşıldığı söylenen videonun amacı sadece oyunun nasıl oynanacağını göstermek olarak açıklandı.

Halo Infinite'in Çok Oyunculu Modu

Halo Infinite

Çoklu Oyun Modundan Görüntüler

Yayınlanan video oyunun oynanış mantığını anlatırken halo ınfinite’in çok oyunculu modu konusunda merak giderilmesi için ekran görüntüleri paylaşıldı. Söz konusu yetersizliklerin giderilmesi noktasında gelişimlerin yaşandığı da bu sayede fark edildi. Farkı tasarımdaki ve gerçekliğe çok yakın donanıma sahip olan oyuncular aynı karelerde çoklu ekranlarda verildi.

Ücretsiz Olmasına Yorumlar

Eklenen her bilgide vurgulanan amaçlardan bir tanesi de en iyisini yapmak için çalışmaların devam ettirildiği yönündeydi. Çoklu ekran görüntülerinin incelenmesi ve ücretsiz olacağı bilgisi oyunu merak edenlerin daha çok beklentiye girmesine neden oldu. Halo ınfinite’in çok oyunculu modu beğenilirken ücret alınmaması da takdir edildi. Yıl dönümünde piyasa ile tanıştırılması beklenmeye başlandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*