GOG Galaxy Oyun İncelemesi

26 Gösterim
0

Oyun platformlarının sayısı her geçen gün daha da artarken gog galaxy oyun incelemesi gog galaxy tarafından yapılan güncellemeler sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Farklı oyunları barındıran oyun kütüphaneleri arasında gezmek veya arkadaşlarınızla aynı yerde buluşmak adına çaba harcamak gerekmiyor. Yayınladığı yeni proje kapsamında artık oyunların tamamına tek bir bilgisayardan ulaşılabileceğinin duyurusunu yapan firma arkadaşlarına konsollardan ulaşım sağlayacak olan oyunseverlerin beğenisini de kazandı. Oyunların ve oyuncuların tek bir platformda buluşmasını mümkün hale getiren yapısı sayesinde oyuncuların da beğenisini kazanan projenin destekleyeceği oyun platformu da oldukça fazla görünüyor.

Nasıl Bir Projedir?

Oyuncuların merak ettiği gog galaxy için oyun platformlarını kapsayan en geniş proje olduğunu söylemek mümkün olur. Oyun platformlarını tek bir yerde toplamaya çalışan proje sayısı oldukça fazla olmasına karşılık bu kadar geniş kapsamlı ve planlı şekilde olanı ilk kez yapılıyor. Alt yapısı sayesinde popüler birçok oyun platformu ve kütüphanesini desteklemesi bekleniyor.

Hangi Platformların Desteklenmesi Bekleniyor?

Net şekilde platform isimleri verilmemiş olsa da twitter üzerinden sorulan bir soru karşısında verilen cevap platformlarla alakalı durumun ortaya konmasına yardımcı oldu: Steam, Uplay, Origin, Epic, Lol, Battle.net, Bethesda, Discord verilen isimler arasında yer alırken aynı zamanda Humble, İtch.io, Twitch, PSN, Xbox Games ve Nintendo platformlarıyla genişleyen bir yapısının olacağı da netleşti.

GOG Galaxy Oyun İncelemesi

GOG Galaxy Oyun İncelemesi

Konsollar ve Firma Anlaşmaları

GOG tarafından sunulan başka bir bilgilendirme de platform sağlayan aracılarla iletişim konusunda sorun olmadığı yönünde oldu.

Verilecek olan gog galaxy hizmeti ile:

  • Sınırlı erişim sağlanan platformlarla iletişim kurulması,
  • Microsoft, Playstation 4 ve Switch bağlantılarının geliştirilmesine,
  • Web sitelerin verilerinin eklenmesine ulaşmak isteyen oyun severler fazlasıyla heyecanlanmış görünüyor.

Resmi şekilde kullanılır durumda olması da bekleniyor.

Farkı Nedir?

Bu alanda yapılan ilk proje olmamasına karşılık farklı olmasına neden olan durum en kapsamlısının olmasıdır. Benzer görevi üstlenen aracı platformların olması ve kısıtlı erişim sağlanması üyelerin hedeflerindeki memnuniyeti yaşamasına engel olurken Gog sayesinde bunun daha geniş şekilde olması isteniyor. Sürekli eklenen özellik ve oyun kütüphaneleri ile de geliştirilmesi hedefleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*