Football Manager 2021 Mobile Çıktı

24 Gösterim
0

Oyun ve futbol severlerin merakla beklediği yeni sezonun haberleri football manager 2021 mobile çıktı başlıkları ile duyurulmaya başlandı. Kısa süre önce hem mobil hem de PC versiyonunun aktif hale gelmesi yeni deneyimle alakalı bilgi edinmek isteyenlerin sayısında da ciddi artış yaşanmasını sağladı. Kupayı kazanmak için en iyi kadroyu kurmak ve taktikleri ile başarılı olarak adından söz ettirmek isteyenlerin oyunu yeniliklerle dolu 2021 sezonunu açmış oldu. Dünyanın en iyi oyuncularını ve takımlarını bile seçme imkanı sunan oyunda sezonun daha heyecanlı geçmesi için yeni ülkeler de ligler arasında yerini aldı.

Yeni Ülkelerin Eklenmesi

Gündem olan football manager 2021 mobile çıktı içeriklerinde en çok ön plana çıkan özellik yeni ülkelerin eklenmesi oldu. Oyun çıktığı günden beri artan ülke istatistikleri ve dinamikleri aracılığıyla sevenlerine farklı deneyimler yaşatmayı başarmıştı. Meksika, Arjantin ve Kanada’nın lisanslı şekilde oyuna ve liglere eklenmesi beğenileri toplamasına neden oldu. Bu sayede takımını ve başarılarını daha üstlere çıkarmak isteyenlere yeni seçenekler eklendi.

Football Manager 2021 Mobile Çıktı

Football Manager 2021 Mobile

Taktik ve Dinamikler

Yine bir başka football manager 2021 mobile çıktı sevindi yaşatan özellik de taktikler oldu. Mobil şekilde oynanması sayesinde PC bağlılığından uzaklaşan oyunun taktikleri de rezive edilmiş görünüyor.

Bunların bazıları:

  • Yeni taktik şablonları,
  • Yeni oyuncuların seçimi,
  • Duran top seçeneklerinin yenilenmesi

şeklinde özetlenebilir. Ek olarak dinamikler seçeneğine de yenilikler ekleniyor. Takım kaptanı sayesinde soyunma odası ile aranızda daha çok bağlantı kurulması mümkün hale geliyor. Takımla görüşmeleriniz de daha etkili bir hal alıyor.

Seslerin Gücünü Denemek

Önemli oyunlarda zafere gitmek için soyunma odasıyla doğrudan ve sesli şekilde görüşmeler yapabilirsiniz. Medyanın gücünden yararlanarak oyuncuların başarısını kamçılama yoluna da gidebilirsiniz.

Diğer Eklenenler

Sezon başlamadan önce aktif şekilde oyuncularınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Pilot klüpler oluşturarak yedek veya çalıştıracağınız seçimler de yapmış olursunuz. Yeni özelliklerle mobil oyun kalitenizi daha da artırmayı hedefleyen oyun kurucular başarıya giden yolda ayrıntılara önem veriyor. Oyun şuan 80 TL üzerinden her platformda satışa sunularak oyun severlere açılmış durumdadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*