FIFA 2020 Online Olarak Nasıl Oynanır

58 Gösterim
0

Teknolojik gelişmeler sayesinde insanlık tarihinin en modern dönemleri ve insanların kafasında fifa 2020 online olarak nasıl oynanır? soruları belirmektedir.

Teknolojik gelişmeler eğlence sektörüne de oldukça büyük bir katkı sağladı. Oyunların artık bilgisayar, telefon, ps gibi cihazlarda oynanabiliyor olması da teknolojik gelişmeler sayesinde gerçekleşmiştir. Futbol gerçekte olduğu gibi sanal alemde ve oyunlarda da inanılmaz bir ilgi görmektedir.

FIFA futbol oyunu da insanların en çok oynadığı ve bildiği bir futbol oyunudur. İnsanların yenisini alabilmek için gün saydığı ve hayatımızın içinde yer edinen FIFA serisinin son oyunu olan FIFA 2020 oyunu beklenenin üzerinde iyi çıktığı için patlama yaptı. Büyük heyecanla oynanan oyuna olan talep çok fazla.

Oyunun bu denli ilgi girmesinin ve cok oynanmasın ardında yatan temel sebep ise Ultimate Team modudur. Bu modda insanlar ile online olarak maç yapılabilmektedir. Oyuncular klasmanlara ve liglere ayrılmıştır. Kendisini geliştirerek üst liglere ve üst klasmanlara çıkar. Bu işi yapabilmek için ise oynadığı maçları kazanması gerekir.

FIFA 2020 Ultimate Team

FIFA serisinin son oyunu olan FIFA 2020’de bulunan ultimate team modu insanların bir hayli ilgisini çekmiştir. Online mod olarak tanımlanan ultimate team moduna kısaca FUT denmektedir. Oyunu satın alan kişiler genel olarak ultimate team modunda oynadığı için modu kullanan kişi sayısı oldukça fazladır. Kişi sayısı fazla olunca ligler de fazla olmuştur ve heyecan bir kat daha artmıştır.

FUT Nasıl Oynanır?

FUT modu FIFA oyununun online modudur ve bu moda giriş yapılarak online maç yapılır. Kendini geliştirme modu olan FUT’da eşya, ve oyuncu kazanmanız gerekir. Bunlar sizin kendinizi bir üst lige taşımak için gerekli olan maç kazanma işlemini kolaylaştırır. Çünkü kaliteli oyuncular ve eşyalar diğer takımlara üstünlük kurmanızda size yardım eder. Fakat daha çok sizin yeteneğinize bağlıdır.

Maç kazandıkça hesabınıza FIFA coin yüklenir ve bu coinleri oyuncu almak için kullanabilirsiniz. Oyuncu almak için paket açmak gerekir ve bu paketleri de coinler sayesinde açabilirsiniz. Özellikleri iyi topçular sayesinde oyununuzu daha iyi icra edersiniz. Coin için tek yöntem maç kazanmak değildir. Bu coinleri almak için farklı bir yöntem daha vardır. Bu da para yatırarak coin almaktır.

Fakat bu çok da tavsiye edilmez çünkü yeteri kadar gelişemezsiniz ve oyuna para yatırmak ile kalırsınız. Para yatırmak yerine sürekli maç yaparak kendinizi geliştirin ve coin kazanın. FiFA 2020 online olarak nasıl oynanır? araştırması yapan kişiler oyun içi bilgilerle de karşılaşır.

FIFA Oynanışı

FIFA 2015 yılından itibaren diğer futbol oyunlarının üzerine çıkmıştır. Hem oynanış açısından hem de grafik açısından zirveye yerleşen FIFA çok eğlenceli bir oyundur. PlayStation’da oynamak diğer cihazlara göre daha çok tercih edilir. Oyunu oynamak için bir FIFA hesabı açmak gerekir. Daha sonra oyuna girerek sanal modu seçiniz.

Oyun içi oynanışı ise oldukça kolaydır. Klavye veya kolu istediğiniz şekilde ayarlayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda kompakt oynamak zor fakat oyuncuların esnek olması oyuna büyük zevk katmıştır. Oyunculara özel hareketler yaptırabilme ve gol sevincinde de oyuncuyu yönlendirebilme özelliği de çok tutulmuştur. FiFA 2020 online olarak nasıl oynanır? bilgisi için öncelikle oyun hakkında bilgiye sahip olmak gerekir.

FIFA 2020 Nasıl Satın Alınır

FIFA ücretli bir oyundur ve bu oyunu oynayabilmek için satın almak gerekir. Bu satın alma işlemi bazı platformlar üzerinden de sanal oyun mağazalarından da yapılabilir. Oyun diğer oyunlara göre oldukça ucuzdur ve oyun içi satın almalar da sadece coin üzerinedir. Oyunu satın aldıktan sonra FiFA 2020 online olarak nasıl oynanır? sorusunun cevabını aramak daha mantıklı olur.

Bu coinler de ucuzdur. Coinler sanal mağazalardan alınabilir. Bazen paketler direkt olarak da satın alınabilir. Fakat online mod ayrı olarak satın alınmaz. Yani FIFA 2020 online olarak nasıl oynanır sorusuna yanıt arayan kişiler sadece oyunu almalı ve oyun içindeki modlarla ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*