ETS 2 Galeri Çekici Araçları Nerelerde Bulunur?

1084 Gösterim
10

Kısaltılmış haliyle ETS 2 olan Euro Truck Simulator 2, SCS Software şirketi tarafından piyasaya sürülmüş bir simülasyon oyunudur. 19 Ekim 2012 yılında Microsoft Windows için piyasa sürülmüş olan oyun haritalar bakımından şimdiki zamanın Avrupa’sını temel aldı. 1 sene sonra, 13 Nisan 2013’te Linux işletim sistemi için ve daha sonra, 2015 yılının 29 ocağı için MacOS işletim sistemine sahip olan bütün kişiler için yayımlandı.Kamyon simülasyonu oyunun içinde: MAN, Renault, Scania, Mercedes-Benz, Iveco, Volvo ve DAF olmak üzere tam 7 adet lisanslı kamyon markaları bulunuyor. SCS Software şirketinin düzenli olarak yayınladığı güncellemeler sayesinde birçok çeşitli modeller sunuluyor. Mesela yeni çekiciler, yeni model çekiciler oyuna getirilen güncellemeler sayesinde dahil oluyor. ETS 2 galeri çekici araçları nerede bulunur?

Çekici Galerileri Bulunan Şehirler

Gelen güncellemeler sayesinde modellerin sayısı ve markaların sayısı gittikçe artıyor.1.4.8 güncellemesi ile gelen Iveco Stralis Hi-Way modeli, 1.7.0 ile gelen Yeni Volvo FH, 1.14.2 güncellemesi ile ise gelen DAF XF Euro 6 ve Mercedes-Benz Actros MP4 çekici modelleri de oyuna dahil edildi. Oyuncuların oyunu yapan şirket hakkında sevdikleri bir yanı da SCS Software’in resmi blog sitesinden yaptıkları açıklamalarla ileride gelecek olan güncellemelerde ne tür değişikler ve ne tür çeşitliliğin kazandırılacağının haberinin verilmesidir. Çoğu popüler oyunda olduğu gibi, şirketin ETS 2 kamyon simülasyonu oyununda da birçok indirebilir ek paket içeriklerinin çıkarılabileceği yapılan açıklamaların içinde yar alıyor. 2005 yıllarından beri kamyon simülasyonu üzerinde yoğunlaşan SCS Software şirketinin yaptığı ETS 2 oyununda yüzden fazla çekici galerileri bulunan şehirler vardır. Peki ETS 2 galeri araçları nerede bulunur? Modellere göre içinde çekici galerisi bulunduran şehirler şunlardır:

SCNAI Modeli: Aberdeen Dresden, Gdansk Hannover, Lille, Milano, Stockholm ve Strasbourg’de bulunuyor.

DAF Modeli:Amsterdam, Bergen, Bremen, Cardiff, Glasgow, Leipzig, Salzburg, ve Zurich’dir.

MAN Modeli: Berlin, Bern, Birmingham, Calais, Dortmund, Edinburgh, Krakow, Linkoping ve Munchen’de bulunuyor.

MERCEDES BENZ Modeli: Bratislava, Geneve, Kalmar, Newcastle-upon-Tyne, Plymouth, Rotterdam, Stuttgart ve Szczecin’dir.

IVECO Modeli: Brussels, Frankfurt am Main, Grimsby, Hamburg, Kobenhavn, Torino ve Wien’de bulunuyor.

RENAULT Modeli: Budapest, Dusseldorf, Felixstowe, Lyon, Oslo, Paris, Praha, Rostock ve Szeged’te bulunuyor.

VOLVO Modeli: Graz, Gotoborg, London, Luxembourg, Osnabruck, Verona ve Wroclaw’dur.

Güncellemelerle Gelecek Yenilikler

Birçok popüler oyunda yer alan, kimi oyunlara göre ücretli ya da ücretsiz olan ek içerik paketlerinin çıkarılacağını SCS Software resmi bloglarında haber verdiler. Bu paketlerin içeriklerinin, Going East adında, Türkçesi Doğu Avrupa’ya Gidiş olan bir pakettir.

Bu paket sayesinde oyuncuların Doğu Avrupa haritasının genişletilmesi amaçlanıyor. Bir diğer paket ise İskandinavya ülkelerini içine alan İngilizcesi Scandinavia olan ve yine bir harita genişletme olanağıdır.

Bu pakette, isminden de anlaşılabileceği için İskandinavya ülkelerinin haritalarını genişletmek amaçlanmıştır. Ayrıca “ETS 2 galeri çekici araçları nerede bulunur?” gibi sorulardan SCS Software şirketi oyuncuların işlerini kolaylaştırmak için, oyun içinde aracınızın markasını seçtiğiniz zaman o markanın galerinin bulunduğu şehirleri oyun içerisinde haritadan gösteriliyorlar.

Önceden Getirilen Zenginlikler

Kısaltılışı ETS 2 olan Euro Truck Simülatör 2’yi, oyun ve inceleme siteleri tarafından Yılın Simülasyonu olarak seçmiştir. Türkiye’de ETS 2 oyununun Türk oyuncuları çok fazla olduğu için, önceki oyunlardakinin tersine oyunun çıkışında Türkçe sürümle çıkmıştır.

Ayrıca 19 Nisan 2016 senesinde SCS Software şirketi oyuna İngilizcesi Türkish Paint Jobs Pack, Türkçesi Türkiye Boya Paketi eklemiştir. 2019’da yılında 5 Aralık tarihinde İngilizcesiyle Road to Black Sea DLC’sini çıkarıp Romanya ve Bulgaristan’ın yanında da Türkiye’de Tekirdağ, Edirne ve İstanbul Avrupa Yakası olmak üzere 3 şehri oyuna eklemiştir.

Son sürüm olan 1.38 ile de gerçek hayata daha benzer olan ses motoru ve oyuncuları gerçekçilik hissini daha çok yaratabilmek amacıyla cam açma gibi güncellemeler getirmiştir. Bu yazımızda sizlere oyuncuların en çok merak ettiği ETS 2 galeri çekici araçları nerede bulunur? başlığı altında daha birçok bilgi sunduk.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*