En İyi Türkçe Dublajlı Oyunlar Hangileridir?

1 Gösterim
0

Türk oyuncu sayısının artmasıyla firmalar oyunlarına Türkçe alt yazı ve dublaj desteği eklemiş ve oyuncular arasında en iyi Türkçe dublajlı oyunlar hangileridir? Gibi sorulara neden olmuşlardır.

Şimdi, dünya çapında en çok katılımcıya sahip ilk on ülkeden birisi olmaktayız. Birçok oyun şirketi bu durum karşısında bizim için Türkçe ve Türkçe altyazılı birçok oyun yayınlamaya başlamaktadır. Ancak, bazı eserler işi abartıyor ve bize bir Türk lezzetiyle bir film oyunu sunuyor gibi hissettiriyor.

Oyuncular tarafından oluşturulan bu oyun listesinde en iyi Türkçe dublajlı oyunlar hangileridir? Sorusu iyice irdelenmiştir.

Türkçe Altyazılı Oyunlar

Türkçe Altyazılı Oyunlar

İşte bu oyunlar:

That’s You

That’s You oyun camiasında ki en iyi interaktif oyunlardan biridir. Sadece en iyi Türkçe dublajlı oyunlar hangileridir? Listesinde değil en iyi çok oyunculu eşleşme imkanına sahip oyunlar listesinde de bulunan bu oyun çok beğenilen bir oyun olmaktadır. Bu oyun arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir kendini tanıma oyunu olarak adlandırılabilir. Oyunun mobil uygulamasını indiren bireyler arasında oynanabilen bu oyun en eğlenceli ve siniz bozcu oyunlardan biri olabilir. Siz veya arkadaşlarınızla ilgili sorduğunuz sorulara doğru yanıtlar gelirse, puan kazanırsınız. Ve bu puanlarda birikerek kazananı ortaya çıkarır.

Playstation Plus sahipleri bu oyunu ücretsiz olarak sağlamaktadır. Oyunun kutulu versiyonu 49 TL’den başlamaktadır. Ancak, kutuyu alırken Türkçe dublaja dikkat edilmesi lazımdır.

Uncharted: Kayıp Miras

Normal “Uncharted” serisinden bağımsız olarak, bunun orta oyun tarafından üretilen “Uncharted: The Lost Legacy” olduğunu söyleyebiliriz. “Nathan Morallake” serisini ve “Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu” oyununu tamamladıysanız, “Uncharted: Lost Legacy” oyununun 2 ana karakteri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Oyun mükemmel 4K grafiklere ve sinema sahnelerine sahiptir ve oyuncunun en iyi türkçe dublajlı oyunlar hangileridir? Sorusuna ilk tepkisi olmaktadır.

Türkçe Dublajlı Oyunlar

Türkçe Dublajlı Oyunlar

Knack

Oyun 2013 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, hoş grafiklere ve atmosfere sahip ve Türk dublaj oyunlarında zirveye ulaşabilen bir çalışma olarak tasarlanmıştır.

KillZone: Shadow Fall

“Killzone: Shadow Fall” oyunu 2013’te piyasaya sürülen oyunlar arasında için çok etkileyici oyun olmaktadır. Hem aksiyon hem de Trükçe dublaj isteyen oyuncuların kesinlikle oynaması gereken bir oyundur.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Genel olarak, Uncharted’ın eski oyunları Türk dublaj oyunları değildir. Ancak Uncharted 4’ten önce tüm oyunları tek bir pakete dönüştürerek oluşan Nathan Drake Koleksiyonu, Türkçe dublaj avantajıyla Playstation 4 oyunları listesine girmiştir. Eski bir oyun olmasına rağmen, hikayeleri ve film kalitesinde ki ara sahneleriyle bu oyun da en iyi Türkçe dublaj oyunları hangileridir? Sorusuna cevap verilebilecek bir oyun olmaktadır. Aslında, sadece birkaç ay önce yayınlanan 4K ve HDR grafikleriyle kız kardeşi “Uncharted: The Lost Legacy” ile karşılaştırıldığında, etkileyici bir senaryosu vardır.

En İyi Türkçe Dublajlı Oyunlar

En İyi Türkçe Dublajlı Oyunlar

Ratchet & Clank​​​​​​​

2016’da yayınlanan animasyon filmindeki seslendirme tamamen oyuna taşındı ve oyun kütüphanesine mükemmel bir Türk seslendirme oyunu da eklendi. Ratchet ve Clank, PS3 ve PS Vita versiyonlarının devamı değil, kendi başına bir üründür ve yetişkinlerin bile etkilenebileceği söylenebilir. Oyun ayrıca Playstation 1 oyuncu için Crash adlı tilkiyi hatırlamaktadır.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu

Hem mükemmel grafiklere hem de mükemmel senaryoya sahip olan ” Uncharted 4: A Thief’s End ” oyunu en iyi Türkçe dublajlı oyunlar hangileridir? Sorusu sorulduğunda en çok verilen ve bu soruya verilebilecek en iyi cevap olma niteliği olmaktadır. Çoğu oyuncuyu kendine hayran bırakan bu oyun en iyi oyunlar listesinde ilk 10 içinde yer alır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*