Cyberpunk 2077 Hataları

51 Gösterim
0

Cyberpunk 2077’de 18+ sayılabilecek bazı hatalar ortaya çıktı ve bu hatalar, twitter sosyal medya hesaplarında hızla yayılmaya başlanmıştır. Peki, Cyberpunk 2077 Hataları nedir? Oyun içerisindeki erkek ve kadın karakterlerin cinsel organlarının şekil olarak seçilebiliyor olması, tüm kullanıcılar tarafından büyük hata olarak bildirilmiştir. Bu hatalar oyunun ilk sürümü piyasaya sürüldüğünde tespit edilmiştir. Sosyal medyada yer aldığı için daha fazla kişinin bu hatadan bilgi sahibi olması ve oyunda alay konusu olmasına neden olmuştur.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 oyunu üzerinde uzun yıllar çalışılmış ve çok kez piyasaya sürüleceği duyurulduktan sonra ertelemelerle karşılaşmıştır. 7 Aralık 2020 tarihinde öne yüklemeye açılan bu oyunda bazı hatalar hemen görülmeye başlanmıştır. Cyberpunk 2077’de 18+ sayılabilecek bazı hatalar ortaya çıktı. Oyunun tam sürümü 10 Aralık günü oyun severlerle buluşacağı için görülen önemli hataların yapımcı firma tarafından hemen giderilmesi istenmektedir.

Cyberpunk 2077 Hataları

Cyberpunk 2077

Oyun Geliştirici ve Yayımlayıcısı

Cyberpunk 2077 oyunun geliştirici ve yayımlayıcı firma, CD Projekt Red şirketidir ve windoqs, Xbox one, playstation 4 ve stadia sistemlerine uyumlu olarak piyasayı sürülmeye hazırlanılmaktadır. Ön izleme sürümünü kullananlar tarafından yapılan incelemede, Cyberpunk 2077’de 18+ sayılabilecek bazı hatalar ortaya çıktı. Kullanıcılar, hataların düzeltilmesi ve duyurulması için twitter üzerinden paylaşmışlardır.

Oyun Senaryoları

Cyberpunk 2077 oyununda başlangıç senaryoları belirlenmiş ve oyun severlerin bu senaryolardan istediklerini seçmeleri sağlanmaktadır.

Oyun başlangıç senaryoları şunlardır;

  • Göçebe,
  • Sokak çocuğu,
  • Şirketçi,

Senaryolara göre oyun başlangıç hikayelerinde değişiklikler olduğu görülmektedir. Oyuna başlayanlar, oyunun ileri şamalarından farklı seçenekler ile karşılaşabilecektir. Oyuncular, kendileri için uygun olan senaryoyu seçerek oyunu oynamaya başlayabiliyorlar. Sokak çocuğu senaryosunu seçenler, kendileri için sokak çeteleri, torbacılar arasında yetişmiş biri rolünü seçmiş ve oyunu böyle bir ortamda devam ettirebiliyorsunuz.

Oyun Hataları

Ön sürümünde üç farklı senaryo seçeneği sunan Cyberpunk 2077 oyunu, tam sürümü ile oyun severlere daha fazla senaryo seçeneği sunabilecektir. Oyunda görülen ve 18+ sayılabilecek hatalar, tasarım hatalarıdır ve bazı oyuncuların cinsel organlarının boyutsal olarak görülebilmesidir. Twitter üzerinden hızla yayılan bu hata bildirimleri ile ilgili yayımlayıcı firma CD Project Red tarafından her hangi bir açıklamanın olmadığı görülmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*