CS:GO Trusted Launch Hatası Ve Çözümü

338 Gösterim
0
CSGO-Güvenilir-Lansman-Hatası-Başarısız-Güvenilir-Mod-Fix-It

CS:GO Trusted Launch Hatası Ve Çözümü

Güvenilir Başlatma Hatası (Başarısız Güvenilir Mod Düzeltme)

 • Güvenilir Başlatma Hatası (Başarısız Güvenilir Mod Düzeltme) sorununu incelersek..Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO] en son güncellemeye “Güvenilir Başlat” ı ekledi bunu ekleme amacı ise hile oranlarını azaltmak için bir güncelleme yayınlandı
 • Ancak “güvenilir başlatma hatası” Google’da popüler oldu. Oyun diğer birçok yazılımı engelliyor gibi görünüyor CS: GO’nun en son güncellemesini indirdikten kısa bir süre sonra oyuncular: “CSGO’yu güvenli modda başlatma denemesi başarısız oldu hatasıyla karşı karşıya kaldı. Güvenli mod etkinleştirilmedi gibi bir hata mesajı almaya başladı. CSGO güvenilir bir şekilde başlatamıyorsa öncelikle
 • Lütfen oyunu yeniden başlatın. .
 • “Yeni güven modeli, OBS, Discord, Spotify ve ROG Sonic Studio gibi birçok yararlı uygulamayı engelliyor olabilir.
 • Oyuna müdahale edebilecek her şeyi bir şekilde durdurma hakkına sahip oldukları bilinen bir gerçek. Ancak en sinir bozucu şey, programın hangi yazılımın hataya neden olduğunu bulamaması.

CS:GO Trusted Launch Hatası Çözümü

 • CS:GO Trusted Launch Hatası Ve Çözümü Artık sorunun temel nedenini öğrendiğimize göre,  CSGO yu kesintisiz oynamak için  üç yol var.
 1. Beta 1.37.5.9’da Çalıştır
 2. Güvenilen Modu devre dışı bırak
 3. Programlara neden olan hatayı devre dışı bırakın
 • Oyunu Beta 1.37.5.9 sürümünde çalıştırmak ‘Güvenilen Başlatma Başarısız’ sorununu giderir. Beta olarak oyun çalıştırabilirsiniz 1.37.5.9 seçilmesi halinde beta sekmesine özelliklerinden yapılabilir.. Başka bir çözüm yolu ise,
 • “Güven modunu” devre dışı bırakmalısınız, ancak bu yöntem bazı sorunlara neden olur, örneğin, VAC ile etkin sunucuya katılamazsınız, bu da güvenliğinizi azaltır. Bunlarda olmazsa tek seçenek programa neden olan sorunu devre dışı bırakmaktır.

CSGO Fails To Launch In Trusted Mode

 • CSGO Fails To Launch In Trusted Mode fix * Programın Trusted Start hatasının kapatılması yetersiz görünüyorsa onları silmeniz gerekebilir. Şimdi soru “güvenilir başlatma hatası” hatasına neden olan uygulamanın nasıl bulunacağıdır. Endişelenmeyin çünkü bir çözümü var!
 • CSGO güvenilir başlangıç ​​başarısız mı? Programa neden olan Güvenilen Başlatma hatası nasıl bulunur ve devre dışı bırakılır? Uygulamayı bir kez başlatın. Uygulamayı yalnızca bir kez başlatmanız gerekir. Yeniden başlatmayı denerseniz, güvenilir olmayan modda yükleyebilirsiniz.
 • Başlatılamıyor veya  hata alıyorsanız. Trustedlaunch.cfg dosyasını açın “Trustedlaunch.cfg” dosyasını ise. Dosya C: \ Program Files (x86) \ Steam \ userdata \ <kullanıcı adı> \ 730 \ local \ cfg \ Trustedlaunch.cfg konumunda bulunur. Dosyayı bir not defterinde veya başka bir metin düzenleyicisinde açmanız gerekir.
 • Uygulamanın başlamasına neden olan “güvenilir başlatma hatası” sorununu devre dışı bırakın Bu dosyada, sorunlara neden olan uygulamaların bir listesini alacaksınız. Bu uygulamaları devre dışı bırakıp CSGO’yu yeniden başlatabilirsiniz. Sorun devam ederse, uygulamayı kapatıp yeniden başlatmanız gerekir. Bu sorunu çözmelidir. CS:GO Trusted Launch Hatası Ve Çözümünü inceledik.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*