CS GO Rekabetçi Modunda Hile Yapılabilir mi?

CS GO Rekabetçi Modunda Hile Yapılabilir mi?

Dünya genelinde en sık oynanan online oyunlar arasında yer alan ve milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapan CS GO, sunduğu çeşitli oyun modları ve eğlenceli yapısı ile tercih ediliyor. Sadece oyuncular arasında değil, e-spor maçlarında da sıklıkla tercih edilen bu oyun, ülkemizde de birçok oyuncu tarafından oynanıyor.

Eğer sizde Cs-Go oynayanlardan biriyseniz ve oyunu daha farklı şekillerde oynamak ve daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız, hile kullanımını merak edebilirsiniz. Çoğu kişinin kullandığı fakat oyunun Vac sisteminden dolayı kısa süreli şekilde kullanabildiği hileler, oyunun yapısını değiştirerek size avantajlar sağlayan yazılımlardır.

Bu yazılımlar oyun dosyalarında değişiklik yaparak veya sisteminize ekstra yazılımlar yükleyerek, oyunda daha avantajlı hale gelmenizi ve düşmanlarınıza karşı çok daha kolay bir şekilde mücadele etmenizi sağlar. Fakat kullanılan bu hileler genelde Steam Vac sistemine takılır ve kullanan oyuncu sistemden engellenir. Sizde Steam’in Vac sistemine yakalanmadan hile kullanmak istiyorsanız, daima profesyonel yazılımlara yönelmeli ve kullandığınız hileyi belli etmeden oynamaya çalışmalısınız.

CS GO Rekabetçi Modu

CS GO Rekabetçi Modu

Vac Sistemi Nedir?

Steam tarafından oluşturulan bir anti hile sistemi olan Vac, Cs- Go içerisinde hile kullanan oyuncuların belirlenmesine ve sistemden engellenmesine yönelik olarak kullanılan bir sistemdir. Bu sistemde hile kullandığından şüphe duyulan oyuncu, diğer oyuncuların şikayeti üzerine veya çeşitli taramalar üzerine incelemeye alınır ve hile kullandığı belirlendiği taktirde hesabı engellenir.

Sizde bu anti hile sistemine yakalanmamak istiyorsanız, hile kullandığınızı belli etmemeli ve kullanacağınız hileyi daima profesyonel yerlerden temin etmelisiniz. Bunun için kurulan İnternet adreslerinden bu hileleri satın alabilir veya ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Ama kullandığınız hile ne kadar güçlü olursa olsun Vac sistemi tarafından yakalanabilir ve hesabınız tamamen engellenebilir.

CS GO Hile

CS GO Hile

Rekabetçi Modlarda Hile Kullanımı

Anlık şekilde birçok oyuncunun maça girmesi ve belirli bir kazanmaya dayalı olarak mücadele etmesi ile gerçekleşen rekabetçi maçlarda, hile kullanımı oldukça yaygındır. Fakat hile kullananların birçoğu, diğer oyuncular tarafından şikayet edildiği için ban yemekte ve sistemden uzaklaştırılmaktadır. Ayrıca çoğu takım, hile kullandığını düşünen oyuncuyu, oyundan da atabilmektedir. Bu yüzden rekabetçi maçlarda hile kullanımı sakıncalıdır.

Fakat buna rağmen hile kullanmak istiyorsanız, hem takım arkadaşlarınıza, hem de diğer oyunculara bu durumu belli etmemelisiniz. Ancak bu şekilde oyunda tutunabilir ve maçı kazanabilirsiniz.

CS GO için Kullanılan Hileler Neler?

Birçok farklı hile çeşidinin kullanıldığı Cs-Go oyununda, başlıca hileler kullanılmaktadır. Kullanılan bu hileler, genelde Vac sistemi ve diğer oyuncular tarafından fark edilmekte ve oyundan uzaklaştırılmaktadır. Fakat buna rağmen yakalanma riski düşük ve kullanımı daha az belli olan hilelerde vardır. Bu hileler genelde zor fark edilir ve kullanımı nispeten daha zordur.

İşte oyun içerisinde sıklıkla rastlanılan hileler;

  • Wall Hack,
  • Aim Hack,
  • Efekt kaldırma,
  • Duvardan ateş etme,
  • Otomatik ateş hileleri.

Bunlar ve benzeri daha birçok hile bulunmakta ve bu hileler İnternet üzerinden kolaylıkla temin edilebilmektedir.

CS GO Rekabetçi

Hile Kullanırsanız Ne Olur?

Cs-Go oyununda hile kullanmanın olası birçok sonucu vardır. Bu sonuçların başında hiç şüphesiz sistemden engellenme ve oyunlardan atılma gelmektedir. Fakat hile kullanımın doğuracağı daha başka sonuçlar da vardır. Bunlar genel olarak sisteme virüs girmesi ve oyun dosyalarının bozulması olarak tanımlanabilir. Ayrıca hile kullanımına bağlı olarak Steam hesabınız dahi çalınabilir.

Bu yüzden hile kullanmadan önce iyi düşünmelisiniz. Fakat kesin olarak hile kullanmaya karar verirseniz, kullanacağınız hileyi güvenilir bir kaynaktan indirmeli veya satın almalısınız. Böylelikle olası problemlerin önüne geçebilir ve çok daha rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft Premium Nedir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478