Crash Bandicoot 4 Ön Siparişe Açıldı

3 Gösterim
0

Toys for Bob tarafından geliştirilmiş olan crash bandicoot 4 ön siparişe açıldı! Activision tarafından yayınlanmakta olan oyun, Xbox One ve It’s About Time PS4 için meraklıları adına duyuruldu. Toys For Bob tarafından geliştirilmiş olan ve orijinal üçlemenin devamı şeklinde Activision tarafından yayınlanacak crash bandicoot 4 ön siparişe açıldı! Serinin devamı olarak Crash Bandicoot 4: It’s About Time 2 Ekim 2020 tarihinde oyun severler için piyasaya çıkıyor.

Xbox One ve PlayStation4 platformları için duyurusu yapılan oyun her iki mağaza için de, 470 TL fiyatıyla kullanıcılar için ön siparişe açıldı. Oyun severler, 2 Ekim 2020 tarihinde Dr. N. Tropy, Neo Cortex ve diğer kötü güçlerin hem dünyayı ele geçirmesini hem de çoklu evrelerin durdurulmasını engelleyebilmek adına Coco, Crash ve arkadaşlarına katılarak keyifli vakit geçirebilmek için büyük heyecan duyuyor. Eklenen yeni özellikleriyle kıpır kıpır oyun crash bandicoot 4 ön siparişe açıldı!

Crash Bandicoot 4

Crash Bandicoot 4

Crash Bandicoot 4 Hangi Platformlarda Yer Alıyor?

Zaman anlayışının paramparça olduğu bu maceraya hayvanlar da dört koldan sarıyor. Heyecanla beklenen oyun crash bandicoot 4 ön siparişe açıldı! Toys for Bob’un ortak bir stüdyo başkanı olan Paul Yan; oyun hakkında meraklıları için çeşitli açıklamalarda bulundu. Paul Yan, merakla beklenen oyunla ilgili son birkaç yılda çeşitli gelişmeler yaptıklarını ve yapılan gelişmelerinin tamamlanmasından oldukça heyecanlı olduklarını belirtti.

Serinin teknik olarak sekizinci oyunu olan bu oyun, Crash Bandicoot 4 olarak adlandırılıyor. Çünkü yeni geliştirilen bu oyun, yer alan diğer üç oyunun gerçek bir devam oyunu niteliğini taşıyor ifadelerine sözlerinde yer verdi. PlayStation 4 ve aynı zamanda Xbox One platformlarında piyasaya çıkan bu oyun, dijital ortamda satın alındığı zaman Coco ve Crash için nostaljik anlamlar taşıyan Totally Tubular dış görünümleri de kullanıcıların olacak.

Ön Siparişle Satın Alanlar, Ücretsiz Demoyu İndirebiliyor!

Sevilen oyun crash bandicoot 4 ön siparişe açıldı! Üstelik oyunu ön siparişte satın alan kullanıcılar, oyun demosunu da ücretsiz bir biçimde indirebiliyor. Önümüzdeki süreçte konsollarda oynayabilmek için piyasaya sürülecek Crash Bandicoot 4: It’s About Time‘ın demosu yarından itibaren oynanabilir olacak. 16 Eylül 2020 tarihinden itibaren oyun için yapılacak olan lansman tarihi 2 Ekim 2020 tarihine kadar oyuncular oyunun demosunu indirip oynayabilecekler.

16 Eylül 2020 tarihiyle, oyunun lansmanının düzenleneceği tarih olan 2 Ekim 2020’ye dek oyun sever kullanıcılar, oyunun demosunu indirerek oynayabilme şansına da sahipler. Demoyu indirmeyi talep eden oyuncular, daha öncesinde oyunu ön siparişle satın almak durumundalar. Oyunun ön siparişini satın almamış olan kullanıcılar, ücretsiz demo indirme hakkından da yararlanamıyorlar.

Eklenen Yeni Özellikleriyle Crash Bandicoot 4: It’s About Time Crash Serisi

Crash Bandicoot 4: It’s About Time Crash seriside on seneyi aşkın süredir görülen ilk yeni orijinal oyun olarak ön plana çıkıyor. Ana üçlemenin uzun süredir beklenmekte olan bu devam oyunu, orijinal üçleme temel olarak alınarak geliştirildi.

Oyunda;

  • Görsel yenilikler
  • İyileştirme
  • Yeni oynanış mekanikleri üzerinde gelişmeler yapıldı.

Hem eski, hem de yeni hayranların hitap edebilmek için Retro ve Modern modları da bünyesine ekledi. Oyunda Güçlü Kuantum Maskeleri, Yeni Çizim Tarzı, Yeni Oynanabilir Karakterler, Daha Büyük Düşmanlar, Gelişmiş Platform Numaraları yer alıyor. Toys for Bob serinin çılgın havasını koruyarak kendine has bir tarz ve kişilik katabilecek yeni görsel yönetimini de tanıtıyor.

Oyun sevenler, göz alıcı manzaralar ve çılgın yeni dünya manzaralarıyla karşılaşarak tehlike ve absürt düşmanlarla karşılaşıyor. Kullanıcılar, çoklu evreni kurtarma serüveninde Coco ya da Crash olarak oynayabiliyor. Aralarında Neo Cortex’in de yer aldığı yeni oynanabilecek karakterlerle baş düşmanları ortadan kaldırma yollarında çeşitli perspektifler görsel yeniliklerle beraber oyunun dünyasını daha keyifli bir hale getirme amaçlanarak oyun severler için sunulmuştur.

Crash Bandicoot 4 Siparişe Açıldı

Crash Bandicoot 4 Siparişe Açıldı

Crash Bandicoot 4: It’s About Time Yenilikleri

Crash Bandicoot 4: It’s About Time’da oyuncular, kendilerine avantaj sağlayabilmesi için Kuantum Maskelerini kullanırken aynı zamanda yeni ve daha önce görülmemiş derecede büyük ve ana düşmanlar ile de karşılaşacaklar. Duvarlarda koşup, raylardan kayarak ve ipler aracılığıyla sallanarak yeni platform numarasını keşfe çıkacaklar. Bu heyecanlı mücadelelerin içeriği, oyun severler için güncellendi.

Hem Crash hayranı, hem de baş geliştirici olan Toys for Bob, Crash’ın söz konusu olan bu hikayesini sürpriz yönlere de taşıyor. Oyuncular için karakterlerin henüz daha önce hiç görülmemiş yanlarını tanıtırken klasik karakterleri de ön plana getiriyor. Yeni dünya keşif ve imkanlarıyla birlikte, kötü bilim adamları ve bandikut faresi arasında süregelen çatışmaya yeni bir soluk getiriliyor. Crash Bandicoot 4: It’s About Time tüm bu yeni özellikleriyle geri dönüyor.

Aynı zamanda crash bandicoot 4 ön siparişe açıldı! Ön siparişle satın almanın ardından, ücretsiz demo indirebilir ve oyunun keyfine önceden varabilirsiniz. Seri; oyuncuların bildiği ve sevdiği ruhu koruyarak yeni sevimli hayvancıklarla geri dönüyor. Oyuncular ve karakterleri, kendilerini kozmik büyüklükte olan olayların ortasında bularak yeni büyük dünyaları keşfediyor ve beklenmedik şekilde çıkan müttefiklerle karşılaşıyorlar. Oldukça büyük boyda olan düşmanlarla savaşarak çoklu evrene düzen getirmek amacıyla da, Kuantum Maskelerini bir araya getirmeye çalışıyorlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*